Bateria natryskowa w stylu retro

 

Stylowy wygląd łazienki zawdzięczamy zarówno doborowi płytek, baterii i armatury sanitarnej. Wszystko to składa się na charakter wnętrza. Coraz częściej, obok ultra nowoczesnych zestawów prysznicowych, możemy znaleźć w sklepach prysznice w stylu retro. posiadają oryginalne, ceramiczne elementy, pokrętła, kurek i słuchawkę – deszczownicę. Także kolorystyka przypomina mosiądz i stare złoto. 

Prysznic łazienkowy w dawnym stylu

bateria natryskowa retroW magazynach, pokazujących trendy w stylizacji wnętrz oraz na firmowych blogach, producentów armatury sanitarnej i łazienkowej, odnajdziemy ciekawe propozycje pryszniców. Bateria natryskowa retro jest nowa a wygląda, jakby miała ze 100 lat. Wszystko dzięki nowoczesnej technologii. Taka bateria jest niezwykle trwała, mało awaryjna i solidna. Składa się z ciekawych retro pokręteł, często połączonych z wanną za pomocą ceramicznych, zdobionych nasadek. Dysza prysznica jako deszczownica, daje ciekawy, duży i obfity rozprysk wody. Zestawy retro składają się zwykle z baterii, słuchawki, węża prysznicowego i drążka. Całość wykonana jest z powlekanego materiału, odpornego na rdzę i przebarwienia. Klienci, którzy wybierają stylizowane, retro baterie prysznicowe, cenią sobie oryginalny kształt, wyjęty z przedwojennych klimatów. Równie często tego typu baterie, spotkamy w hotelach i restauracjach. Dzięki retro baterii, wnętrze łazienki nabiera zupełnie innego charakteru.

Baterie łazienkowe o historycznym kształcie, są często kupowane do nowoczesnych wnętrz. W loftach, restauracjach i hotelach, nadają lokalom klimatu. Solidne wykonania i oryginalny, niepowtarzalny kształt, powodują, że tego typu baterie natryskowe, choć są droższe od zwykłych, popularnych, to jednak przez dłuższy czas nie tracą swoich walorów.