Bezbolesna depilacja laserowa w Szczecinie

 

Posiadanie gładkiego ciała jest niezwykle ważne dla wielu kobiet. Z pewnością dlatego każdego dnia robią bardzo wiele, aby usunąć niechciane owłosienie. Faktem jest jednak to, że włosy w naturalny sposób odrastają i to w bardzo szybkim tempie. Zazwyczaj już następnego dnia skóra przestaje być idealnie gładka i często zdarza się też tak, że odrastające włosy stają się ciemniejsze i bardziej sztywne. Depilatory i plastry z woskiem są metodą, która jest nieco bardziej skuteczna, ale wiąże się z bólem, którego wiele kobiet woli sobie zaoszczędzić.

Zalety depilacji laserowej

depilacja laserowa w SzczecinieW dzisiejszych czasach z pewnością żyje się dużo łatwiej i mamy dostęp do wielu nowoczesnych technologii. Nie każdy jednak wie o tym, że część z nich powstała już wiele lat temu, ale w naszym kraju dopiero zyskują popularność. Laser, który używany jest do depilacji, testowany był już kilkadziesiąt lat temu. Oczywiście jego działanie nie było tak doskonałe jak teraz i można powiedzieć, że do ostatecznego efektu dochodzono metodą prób i błędów. Dzisiaj urządzenia laserowe są niezwykle bezpieczne i mogą służyć do bardzo wielu zabiegów. Depilacja laserowa w Szczecinie wykonywana jest przez osoby, które mają duże doświadczenie i niezbędną wiedzę. Sam zabieg nie jest bolesny ani nie będziemy odczuwać podczas niego żadnego dyskomfortu. Światło lasera dociera w głąb mieszka włosowego i powoduje jego uszkodzenie oraz zamknięcie. Włos nie ma szans na ponowny wzrost. Jednocześnie nie zostają uszkodzone żadne inne warstwy skóry. Nie powstają również żadne oparzenia czy reakcje alergiczne. Sam zabieg może trwać maksymalnie godzinę. Wszystko zależy od tego, jak duża partia ciała ma zostać poddana działaniu lasera. Najszybciej można usunąć ciemne i sztywne włosy, ponieważ na nie laser ma najsilniejsze działanie.

Na ciele każdego człowieka wyrastają włoski i jest to zupełnie naturalny proces. Jeśli jednak chcemy je całkowicie usunąć, w dzisiejszych czasach mamy taką szansę. Nowoczesny laser bardzo precyzyjnie trafia w mieszek włosy i nie uszkadza żadnych innych części naskórka. Jest to zabieg bezpieczny i decyduje się na niego coraz więcej osób. Aby całkowicie usunąć owłosienie, trzeba się poddać kilku zabiegom, między którymi powinna być kilkutygodniowa przerwa. Pamiętać trzeba o tym, aby zaraz po ich wykonaniu nie wystawiać skóry na działanie zbyt silnego słońca.