Coraz więcej hoteli dla rodzin z dziećmi

W te wakacje wybieramy się nad morze. Nasz syn i córka już nie mogą się doczekać. Tym bardziej, że planujemy wybrać się na rejs statkiem czym zachwycona jest nasza córeczka. Mój maż już dawno dokonał wszystkich potrzebnych rezerwacji. Jechaliśmy do Ustki w sierpniu. Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda.

Hotel dla rodziny z dziećmi łatwo znajdziemy

hotele dla rodzin z dziećmiNad morze jechaliśmy własnym samochodem. Uznaliśmy, ze takie rozwiązanie będzie najwygodniejsze, bo zabieramy bardzo dużo bagażów. Dzieci biorą również swoje ulubione maskotki i akcesoria do zabawy w piasku – wiaderka, łopatki, grabki. Hotele dla rodzin z dziećmi były tym czego szukaliśmy. Na szczęście mąż już jakiś czas temu zamówił pokój. Hotel, który wybraliśmy znajdował się w niewielkiej odległości od morza. W hotelu była duża sala zabaw i pokój z grami multimedialnymi, co bardzo spodoba się naszemu dziesięcioletniemu synowi. Na podwórku jest także plac zabaw. Codzienne posiłki są również dostosowane dla dzieci, więc nasze dzieci będą mogły zjeść tak przez nich uwielbiane płatki z mlekiem czy frytki. Dodatkowo w weekendy są tam animatorzy i dzieci mogą spędzać z nimi czas. Bliskość plaży sprawi, ze codziennie będziemy chodzić nad morze. Kolejną dobrą wiadomością jest zniżka dla dzieci w wieku do siedmiu lat. Nasza córeczka ma pięć lat i z niej skorzysta. Czekamy już długo na prawdziwe rodzinne wakacje. W tym roku nareszcie uda się nam na nie pojechać. Spędzimy dwa tygodnie nad pięknym polskim morzem.

Z wakacji wróciliśmy bardzo szczęśliwi. Wszystkim się bardzo podobało. Dzieci były zachwycone morzem, nad które chodziliśmy codziennie. Wybraliśmy się również na rejs statkiem. Nasza córka pierwszy raz płynęła po morzu i bardzo podekscytowana. Pogoda dopisywała, wróciliśmy więc opaleni. Mam nadzieję, że w przyszłym roku to powtórzymy.