Depilacja włosków laserem

Każda kobieta marzy o gładkiej i promiennej skórze, ale nie każda wie jak tego dokonać. Jeżeli regularnie golimy nogi, to skóra na nich może się wysuszać i stać napięta. Przy nieostrożnym stosowaniu maszynek, łatwo o zacięcia, które długo się goją i często pozostają szpecące blizny. Na szczęście mamy na rynku kilka metod na depilację.

Ile trwa depilacja laserem w gabinecie?

profesjonalna depilacja laserowa we WrocławiuDo golenia najzwyklejszą metodą, czyli jednorazową maszynką potrzebujemy jedynie jakiejś pianki, albo żelu do golenia, żeby zapewnić ostrzu właściwy poślizg. To bardzo łatwa i bezbolesna metoda, do momentu kiedy się nie skaleczymy. Depilacja tą metodą daje efekt na krótki czas, bo po około dwunastu godzinach możemy poczuć pierwsze przebijające się włoski. Bardziej trwałą metodą jest stosowanie plastrów z woskiem na ciepło, lub zimno. W ten sposób pozbędziemy się niechcianego owłosienia na kilkanaście dni, w zależności jak szybko nam rosną włosy. Minusem tej metody jest to jest bolesna. Obecnie na rynku najlepsza profesjonalna depilacja laserowa we Wrocławiu. Daje ona aż dziewięćdziesiąt dziewięć procent skuteczności. To ile zabiegów trzeba będzie wykonać, aby cieszyć się gładką skórą, zależy od rodzaju włosów. Blondynki z natury mają mniej włosków i są ona słabsze, więc wystarczy jeden zabieg, natomiast kobiety o ciemnych włosach mają ich zdecydowanie więcej i są grube, oraz mocne. W takiej sytuacji nie wystarczy jeden zabieg i trzeba go powtórzyć przynajmniej dwa razy. Depilacja laserowa jest całkowicie bezbolesna i nie powoduje skutków ubocznych. Możemy w taki sposób golić nogi, pachy, ręce, a nawet delikatne okolice bikini. Długość zabiegu zależy od obszaru powierzchni skóry jaki zostanie poddany działaniu lasera. Najdłużej trwa depilowanie nóg, szczególnie u brunetek, a najszybciej wykonamy zabieg w okolicach bikini. Przeciętnie musimy się przygotować na godzinę, lub dwie jeżeli chcemy mieć profesjonalnie wydepilowane ciało.

Jest to zabieg, który możemy wykonać jedynie w profesjonalnym salonie kosmetycznym, który posiada najnowszej generacji sprzęt. Podczas zabiegu wiązki lasera są bardzo niewielkie i precyzyjnie uderzają tylko w miejsce gdzie znajduje się cebulka. W centrum Wrocławia znajdziemy przynajmniej kilka salonów, które świadczą takie usługi.