Jakie mogą być uslugi instalacyjne?

Z mężem od zawsze marzyliśmy o własnym domku. Odłożyliśmy pieniądze na budowę domu. W budowie domu pomoc zaoferowali nam nasi rodzice. Kupiliśmy sporą działkę tak żeby wygospodarować miejsce na ogród. Projekt domu i pozwolenia na budowę już mamy oraz  zamówiony materiał: cegły, dachówkę itp. Wybraliśmy firmę budowlaną. Pozostało nam podłączenie różnych instalacji.

Instalacje w moim nowym domu

usługi instalacyjne rykiKierownik firmy budowlanej powiedział nam jakie instalacje wewnętrzne musimy mieć w domu niezbędne do codziennego życia, co jest potrzebne. Znajomy polecił nam usługi instalacyjne Ryki to miejscowość gdzie mieszkaliśmy. Prace instalacyjne firmy obejmowały prace wewnętrzne, sanitarne oraz roboty zewnętrzne. W ramach usług było wykonanie projektu, montaż instalacji wodnej, gazowej, centralnego ogrzewania, kanalizacyjnej, wentylacyjnej i instalacji elektrycznej. Potrzebowaliśmy wszystkich tych instalacji w naszym budowanym domu. Do założenia instalacji firma używała sprawdzonych materiałów, profesjonalnych narzędzi do pomiaru, projektowania oraz produktów, urządzeń  renomowanych, producentów. To bardzo nas satysfakcjonowało. Firma założyła instalacje bardzo szybko i sprawnie. Mieliśmy już podłączoną wodę, kanalizację, podłączony gaz i uruchomione ogrzewanie domu. Była także zainstalowana instalacja prądu elektrycznego i założona wentylacja. Wszystkie instalacje działały bez zarzutu. Byliśmy zadowoleni z usług firmy. 

Firma, która założyła nam instalacje w domu okazała się godna polecenia. Fachowcy bardzo rzetelnie wykonali całą pracę, mieli aktualne uprawnienia oraz wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas kilkuletniej pracy w zawodzie. Idealne było to, że przeprowadzali również przeglądy okresowe, wymagane badania i kontrole techniczne.