Kolorowe cyfry balonowe

Co prawda balon nie zastąpi piłki, ale można nim się świetnie bawić w domu i na zewnątrz. Jednakże balony nie służą jedynie do zabawy, gdyż świetnie się sprawdzają jako element dekoracji. Mogą stanowić dekoracje na podłodze lub w powietrzu.

Jak wykorzystać balony w kształcie cyfr?

balon cyfra bydgoszczBalony głównie się kojarzą z niewielkimi kulami w kształcie jajka, które dzieci trzymają na sznurku. Można je powiesić pod lampą, przyczepić do krzesła czy rączki malucha, ale mogą też stanowić element dekoracyjny. W sprzedaży znajdziemy też balony symboliczne, które mogą wyrażać pewne emocje, słowa lub daty. Kiedyś, chcąc wręczyć komuś balon na dziesiąte urodziny, trzeba było kupić zwykły model i napisać na nim pisakiem liczbę dziesięć. Obecnie nie musimy tego robić, bo w sprzedaży znajdziemy balony w kształcie liczny dziesięć. Jeżeli jest nam potrzebny balon cyfra Bydgoszcz jest miastem, w którym dostaniemy je od zera do dziewięciu. Można z nich tworzyć dowolne liczby. Każdy balon jest oddzielnie napełniany helem, dzięki czemu niezależnie się unosi. Można również kupić bukiet balonowy na określone urodziny, który będzie zawierał określoną liczbę odpowiadającą wiekowi. Z takich balonów korzysta wiele osób, gdyż świetnie się sprawdzają dla dzieci, na imprezy urodzinowe, rocznice czy dowolne okazje, gdzie istotny jest czas lub wiek. Balony w kształcie cyfr są wykonane ze specjalnej folii, którą pracownicy sklepu z balonami napełniają helem. Jeżeli balon jest dobrze zawiązany, to może się unosić nawet przez kilkanaście dni.

Wszelkie rodzaje balonów na hel, sprzedawane są samodzielnie lub w komplecie z pasującymi do danej okazji balonami. Przeciętna cena za jeden balon razem z helem, to koszt około czterdziestu złotych za jedną cyfrę. W przypadku dwucyfrowych liczb, trzeba kupić dwie sztuki.