Modne sukienki kopertowe na wesela

Niesamowicie cieszyłam się na myśl o weselu mojej przyjaciółki, ale też jednocześnie byłam w tamtym okresie bardzo zapracowana. Poskutkowało to tym, że tydzień przed wydarzeniem nie miałam ani butów, ani sukienki. Na szczęście szybko uratowałam swoją sytuację.

Piękne sukienki kopertowe

sukienka kopertowa na weseleKiedy człowiek żyje w natłoku pracy, czas zdaje się płynąć trzykrotnie szybciej. W okresie, kiedy moja przyjaciółka organizowała swoje wesele, ja akurat pracowałam nad nowym projektem w swojej firmie, a każdą wolną chwilę starałam się przeznaczyć na pomoc przy organizacji imprezy weselnej. W końcu wesele miało się odbyć lada moment i wtedy mój mąż zapytał się, jakiego koloru będę miała sukienkę ponieważ chciał dopasować do niej krawat. Wówczas dotarło do mnie, że nie mam ani sukienki, ani butów. Nie miałam też czasu, aby biegać po galeriach handlowych przez cały dzień w celu upolowania jakiejś okazji. Marzyła mi się sukienka kopertowa, która jak chyba żadna inna doskonale potrafiła podkreślić figurę. Zaczęłam szukać w internecie czegokolwiek i wtedy okazało się, że doskonała sukienka kopertowa na wesele jest możliwa do kupienia w zasadzie każdym sklepie internetowym z odzieżą. Trafiłam jednakże na jeden sklep, który posiadał wyjątkowo dobrą ofertę zarówno pod względem cenowym, jak i samego asortymentu. Znalazłam w nim bowiem przepiękną, wiśniową sukienkę w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Na stronie też podana była niezwykle dokładna rozmiarówka co oznaczało, że wystarczyło wymierzyć się w domu metrem krawieckim i zamówić odpowiedni rozmiar.

Z początku obawiałam się, czy aby na pewno wybrałam dobry rozmiar sukienki, lecz kiedy po dwóch dniach otrzymałam swoje zamówienie i przymierzyłam kreację przed lustrem byłam zachwycona efektami. Sukienka leżała na mnie, jakby była szyta dosłownie na zamówienie! W dodatku okazało się, że już posiadam szpilki doskonale pasujące do sukienki, więc dzięki niej miałam dodatkowy zakup z głowy!