Niezawodne kraty typu zwijanego

kraty

Każda osoba, która chce, aby zwiększyło się bezpieczeństwo posesji prywatnej lub firmowej, może zainteresować się zamontowaniem krat zwijanych. W wielu wypadkach możliwe jest ich zamontowanie w celu zabezpieczenia przed włamaniem. Krata tego typu stanowi niezwykle popularny typ dodatkowego zabezpieczenia witryn sklepowych, które znajdują się w galeriach handlowych i wszelkiego rodzaju pasażach.

Kraty rolowane i ich mechanizmy

kratyKrata tego typu posiada wiele zabezpieczeń, które są montowane po to, aby zapobiec nieoczekiwanemu opadnięciu pancerza kraty. Kraty zwijane mogą być też dzielone ze względu na klasę odporności na włamanie. Montując kratę o wysokim współczynniku tego typu, możliwe jest wyeliminowanie możliwości włamania do sklepu i innego punktu usługowego. Niezwykle ważnym elementem całej kraty jest jej napęd. Jest on wykonany w taki sposób, aby móc być odpornym na częste podnoszenie i opuszczanie kraty. Dzięki napędom bocznym trójfazowym, nasadowym, możliwe jest dostosowanie całej kraty do dużych powierzchni. Tego typu modele krat mogą być montowane na halach i w miejscach, gdzie do funkcjonowania przedsiębiorstwa potrzeba bardzo masywnych elementów bramowych. Oprócz napędów bocznych stosuje się także napęd centralny, który jest dostosowany do mniejszych wnęk. Szczególnie popularne jest montowanie tego typu napędów w mniejszych kratach, blokujących wejście do punktów usługowych.

Niezawodność krat tego typu objawia się także w sposobie spasowania jej z zamkami ryglującymi, a także pancerzem. Tak zaprojektowana krata będzie nie tylko zwarta, ale także odporna na wszelkiego rodzaju intensywne użytkowanie. Dodatkowo w modelach krat tego typu możliwe jest zamontowanie specjalnych mechanizmów szyfrowych, dodatkowo poprawiających bezpieczeńst

Więcej na: https://fortaxa.pl/

Dodaj komentarz