Parkingki lotniskowe w Balicach

Razem z moim mężem i naszą całą rodziną wybieraliśmy się na wielką wyprawę. Było to nasze pierwsze zagraniczne wakacje, na które oczywiście chcieliśmy się bardzo dobrze przygotować. Dużo czasu zajęło mi przeczytanie wszystkich niezbędnych poradników, tak aby być przygotowanym na wszystkie ewentualności

Gdzie parkować na parkingach lotniskowych w Balicach

parking lotnisko baliceBardzo ważne dla mnie okazało się lotnisko i wszystkie związane z nim sprawy. Jak już wspomniałam były to pierwsze moje wakacje, dlatego też nie miałam żadnego doświadczenia nawet w bardzo prostych wydawać by się mogło sprawach. Postanowiłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie wszystkiego w internecie. Rozpoczęłam od sprawdzenia wszystkich spraw związanych z wylotem, czyli tych lotniskowych, one też najbardziej chyba mnie stresowały i chciałam być przygotowana na każdą nawet najmniej spodziewana ewentualność. Wpisałam więc w wyszukiwarkę, taką, która jest uważana za najbardziej popularną na całym świecie, a jednocześnie jest dla mnie całkowicie znana następującą frazę – parking lotnisko balice. Oczywiście Balice to lotnisko, z którego miał rozpocząć się nasz lot. Ukazało mi się bardzo dużo różnych odnośników, znalazłam szybko stosowny poradnik. Z racji tego, że jechaliśmy własnym samochodem, chciałam sprawdzić, gdzie znajduje się to lotnisko, gdzie jest wjazd, jak wjechać i co najważniejsze, czy można zostawić samochód na dłużej. Ważna były również cena pozostawienia samochodów na lotnisku w Balicach.

Okazało się, że lokalizacje jest bardzo dogodna, ponieważ lotniskowy parking jest połączony z lotniskiem i nie będzie trzeba bardzo daleko iść. Dowiedziałam się również, że można wykupić stosowny abonament na parking i bez problemu pozostawić samochód nawet na dłuższy czas.