Polecane meble magazynowe

Magazynowe regały były nam ciągle potrzebne, gdyż częściej niż rzadziej okazywało się, iż należy rozszerzyć przestrzeń do składowania materiałów, lub nawet zmniejszyć przestrzeń wewnętrzną by móc wcisnąć w magazynie kolejne regały. Wraz z powiększaniem przestrzeni magazynu zauważyliśmy również ogromny mankament regałów, które dotychczasowo stosowaliśmy. Były to stare, dość niewygodne do montażu konstrukcje, nie mające za to pokaźnej trwałości.

Nowoczesne regały bezśrubowe do magazynów

regały na magazynSzybko ulegały one drobnym uszkodzeniom podczas składowania materiałów, i należały do uciążliwych w konserwacji, gdyż nie było żadnego sposobu na łatwe złożenie i rozłożenie regału. Postanowiliśmy więc zastąpić niewygodne meble magazynowe nowocześniejszymi i znacznie przemyślniej zaprojektowanymi magazynowymi regałami, jakie widywaliśmy od czasu do czasu w niektórych obiektach naszej sieci. Nowoczesne regały na magazyn były znacznie lepsze od starych, nieszczególnie wygodnych regałów niemal pod każdym względem. Przede wszystkim, były całkowicie bezśrubowymi konstrukcjami, składanymi i zabezpieczanymi za pomocą mocowań, montowanych w miejscu błyskawicznie, które jednak zapobiegały rozłożeniu się regału znacznie lepiej niż śruby, a na dodatek nie były przyczyną wypaczeń powierzchni. Regały, mimo pozornej delikatności stopu stali z jakiej wykonane były części ramy i większość półek, miały o wiele wyższą ładowność niż dotychczasowo używane przez nas stalowe regały, i znacznie lepiej znosiły przekroczenie wagi rekomendowanej. Rozmiary regałów pozostawały bez zmian, choć półki mogły być teraz regulowane na znacznie wyższym poziomie, przez co dostosowanie regałów do własnych potrzeb było banalnie proste, a jednocześnie umożliwiało znaczne powiększenie ładowności i miejsca w samych regałach.

Nie są to drogie meble, i należą do bardziej budżetowego przedziału cenowego, przez co są najczęściej wybieranym rodzajem regału do magazynów dopiero zaczynających działalność, lub też do firm o ograniczonym budżecie. Ilość różnych elementów zamiennych i dodatkowych pozwala natomiast na niesamowicie dokładne przystosowanie każdego regału do wymagań panujących na obiekcie, wielkości i ilości towarów lub nawet do wysokości sali, na której mieści są magazyn.