Poszukiwania półkolonii w Krakowie

Zbliżały się wakacje. Przez cały ten okres pracowałam i nie miałam czasu na to, aby wziąć sobie wolne i pojechać z dzieckiem na urlop. Nie chciałam, aby synek przez całe dwa miesiące siedział całymi dniami w domu. Długo zastanawiałam się nad tym, w jaki sposób mogłabym zorganizować mu wolny czas. W końcu wpadłam na pewien pomysł. Doszłam do wniosku, że muszę po prostu znaleźć odpowiednie półkolonie na które chciałby on chętnie uczęszczać.

Gdzie w Krakowie znajdę półkolonie sportowe?

wysokiej jakości półkolonie sportowe krakówMoje dziecko bardzo lubiło zajęcia sportowe, dlatego byłam przekonana, że aktywne, sportowe półkolonie na pewno przypadną mu do gustu. Teraz jeszcze tylko musiałam znaleźć miejsce, gdzie takie zajęcia dla dzieci się odbywają, najlepiej przez całe wakacje. Na szczęście nie było to nic trudnego. Bardzo szybko znalazłam dom kultury, który organizował między innymi wysokiej jakości półkolonie sportowe Kraków to miejscowość, w której półkolonie te się odbywały. Były to półkolonie przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym. Zajęcia w ich ramach odbywały się od godziny siódmej rano, do godziny szesnastej. Dla mnie było to idealne rozwiązanie, ponieważ bez problemu mogłam zaprowadzić tam dziecko przed pracą i odebrać je tuż po pracy. Bardzo ucieszył mnie fakt, że są to naprawdę tanie półkolonie. Musiałam zapłacić zaledwie kilkaset złotych za miesiąc półkolonii. To była przystępna cena, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że dzieci w tej cenie miały zapewnioną nie tylko opiekę, ale także wyżywienie oraz bilety na różne wyjścia, które miały odbywać się w ramach tych zajęć. Szybko przekonałam się, że podjęłam naprawdę bardzo dobrą decyzję. Moje dziecko było wprost zachwycone tymi półkoloniami. W ich ramach miał dużo zajęć na świeżym powietrzu. Dzieci uczyły się między innymi profesjonalnej gry w piłkę, chodziły do parku trampolin na zajęcia ogólnorozwojowe, a także uczyły się pływać.

Nie miałam żadnych wątpliwości, aby zapisać dziecko na kolejny turnus, który odbywał się w kolejnym miesiącu. Cieszę się, że udało mi się znaleźć takie dobre zajęcia dla dziecka. Dzięki temu synek nie nudził się podczas wakacji, a ja mogłam spokojnie pracować, wiedząc że znajduje się on pod dobrą, profesjonalną opieką. Polecam te półkolonie wszystkim rodzicom, których dzieli lubią sport.