Przed sprzedażą samochodu zleciłem pranie tapicerki

Kilka tygodni temu postanowiłem sprzedać swój samochód. W zasadzie nie było innego wyjścia, bo po prostu przestał mi być potrzebny. Mieliśmy z żoną dwa prawie nowe auta, a ja dostałem jeszcze w nowej pracy służbowy samochód. Zatem jeden chciałem sprzedać, co mi się zresztą udało w miarę sprawnie. Wcześniej jednak odpowiednio przygotowałem swój samochód do sprzedaży.

Tapicerka po praniu wyglądała jak nowa

pranie tapicerki samochodowej krakówJeśli chce się sprzedać praktycznie nowe auto z bardzo małym przebiegiem to trzeba zrobić wszystko, żeby wygląd z zewnątrz i wewnątrz odpowiadał rocznikowi produkcji. W moim samochodzie tapicerka nie wyglądała za dobrze. Często jeździliśmy nim z żoną i synkiem na rodzinne wycieczki, na których różnie się kończyła samochodowa konsumpcja różnych przekąsek. Dlatego tapicerka miała nawet ślady ketchupu i musztardy. Szybko znalazłem firmę oferującą dokładne pranie tapicerki samochodowej Kraków i umówiłem się na konkretny termin wykonania prac. Pamiętam jak dzisiaj, że jak odbierałem samochód po praniu tapicerki to prawie usiadłem z wrażenia. Wyglądała autentycznie jak nowa. Nie spodziewałem się aż tak dobrego rezultatu. Ogólnie mój samochód wyglądał jak nowy, bo oprócz prania tapicerki zleciłem również ogólne przygotowanie auta do sprzedaży. Kiedy odbierałem samochód z tej myjni to byłem już pewien, że jego sprzedaż będzie kwestią najwyżej kilku dni. I nie myliłem się, bo samochód sprzedałem w tydzień od wystawienia ogłoszenia.

Ładny i zadbany samochód szybciej znajdzie swojego nabywcę, aniżeli samochód, po którym nie widać zbytniej dbałości. To oczywiste, że kupując samochód patrzymy na to jak o niego dbano. W każdym razie ja mogłem przygotować swój samochód do sprzedaży z pomocą profesjonalnej firmy myjąco-czyszcząco-piorącej. Dzięki temu mój samochód przy sprzedaży wyglądał jak nowy.