Suplement diety dla konia

Jakiś czas temu, a dokładniej będzie to już mniej więcej siedem do ośmiu lat temu musieliśmy przeprowadzić się na wieś i wtedy właśnie otworzyliśmy swoją pierwszą stajnię z końmi. Potem doszła jeszcze produkcja i sprzedaż przeróżnych suplementów diety dla koni, psów i kotów. Udało nam się dzięki temu pozyskać wielu klientów.

Jaki suplement diety dla konia jest polecany?

suplementy diety dla koniNa czasy około siedmiu – ośmiu lat temu przypada wielki kryzys ekonomiczny, który został spowodowany bardzo dużym krachem na giełdzie papierów wartościowych wtedy to zdecydowaliśmy się o przeprowadzce na wieś, a dokładniej do naszej rodzinnej małej stajni. Początkowo posiadaliśmy tylko pięć koni, teraz mamy kilkadziesiąt. Dużo z nich to nasi pensjonariusze, ponieważ wynajmujemy boksy dla koni. Nie tak dawno, bo około trzech lat temu zaczęliśmy również wytwarzać i sprzedawać przeróżne suplementy diety dla koni. Zaczynaliśmy o izotoników, bogatych w przeróżne elektrolity, ponieważ posiadamy głównie konie sportowe, zajmujemy się przede wszystkim takimi sportami, jak skoki przez przeszkody z końmi. W ciągu kilku następnych lat poszerzyliśmy nasz asortyment suplementów dla koni. Dodaliśmy przede wszystkim suplementy na stawy, które są z wiadomych względów konieczne w diecie wszystkich koni. Receptura opiera się głównie o kwas hialuronowy. Poza tym produkujemy różne suplementy witaminowe dla koni w różnym wieku. Ale także suplementy z olejami (na przykład konopnym czy kukurydzianym).

Dodatkowo można u nas zamówić specjalnie dobrane suplementy pod konkretnego konia. Dużym zainteresowaniem cieszą się również drożdże browarnicze dla koni, które zawierają bardzo dużo witamin z grupy B. Poza suplementami diety dla koni produkuje również maści i akcesoria jeździeckie.