Unikatowa seria Dottore Rossatore

 

Wielu specjalistów z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej tworzy naturalne kompozycje kosmetyków, celem poprawienie jakości skóry i jej efektywnej pielęgnacji. Wśród wielu światowych marek ważne miejsce zajmuje polska marka z wieloletnim stażem Dottore. Marka łączy wysoką jakość produktów, efektywne działanie oparte na wieloletnich badaniach twórcy i założyciela. Cała technologia oparta jest na precyzyjnie dobranych składnikach, wykazujących bardzo dużą tolerancję i silne działanie przeciwstarzeniowe.

Ekskluzywne serie dermokosmetyków

dottore rossatoreBardzo często kosmetyki tej marki stosowane są po zabiegach medycznych związanych z estetyką, a dzięki swojemu bogato bogatemu składowi znacznie podwyższają skuteczność i przedłużają efekty. Powstałe linie przeznaczone są do konkretnych rodzajów cery. Wśród bardzo popularnych i cieszących się dobrą opinią wśród klientów, jest seria Dottore Rossatore, przeznaczona dla cery wykazującej dużą wrażliwość, naczyniowej z rozszerzonymi i popękanymi naczynkami. Wśród serii jest kilka produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji. Kremy na dzień i na noc, peelingi, maski poprzez odpowiednio dobrane składniki pielęgnują skórę z trądzikiem różowatym, a także z nadwrażliwością na czynniki zewnętrzne. Aktywne składniki pochodzenie roślinnego w idealny sposób redukują niedoskonałości skóry i działają przeciwstarzeniowo. Bogaty kompleks rewitalizujący i złuszczających substancji poprawia jakość skóry, odblokowuje pory i ujednolica koloryt. Zmniejsza także wydzielanie łoju i sebum, dzięki czemu skóra jest matowa i jednolita. Dodatkowo substancje wykazują działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu spowalniają procesy starzenia się skóry i uwalniania wolnych rodników. Składniki aktywne w kremach i innych preparatach działają wygładzająco i regenerująco na skórę wrażliwą. Poprawiają wygląd skóry z trądzikiem różowatym zmniejszając rumień na skórze i zaczerwienienia. Znikają również stany zapalne, gdyż w składzie znajdują się substancje działające antybakteryjnie. Szeroka gama produktów znacznie polepsza wygląd skóry i jej systematyczne stosowanie pozwala pozbyć się wielu uciążliwych problemów związanych z procesami chorobotwórczymi.

Marka jest wielce ceniona ze względu na swoją jakość, skuteczność w pielęgnacji i leczeniu zmian skórnych. Jest to marka ekskluzywna kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji różnych typów cery. Wysokiej klasy produkty cieszą się powodzeniem i dobrą opinią wśród dużej grupy klientów. Ceny uzależnione są od produktu i jego składu i nie należą do najniższych. Bardzo często, w wielu sklepach, można skorzystać z atrakcyjnych cen specjalnie przygotowanych zestawów produktów dopasowanych do konkretnego typu cery i problemów z nią związanych.

więcej informacji – empiriaspa.pl