Urządziliśmy chrzciny w restauracji

Niedawno urodziło nam się z mężem pierwsze dziecko. Jak tylko doszłam do siebie po porodzie pojawił się temat chrzcin. Mąż chciał zorganizować imprezę w domu, ale szybko wybiłam mu ten pomysł z głowy. Stanęło na tym, że urządzimy chrzciny w restauracji. Teraz pozostało nam już tylko znaleźć odpowiedni lokal w najbliższej okolicy. Najlepiej blisko kościoła.

Gdzie w Opolskim znajdę restaurację na chrzciny?

restauracja na chrzciny OpolskiePoszukiwania odpowiedniego miejsca na chrzciny rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: restauracja na chrzciny Opolskie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wybrałam kilka restauracji w pasującej okolicy, które posiadały ciekawą ofertę i zaczęłam od skontaktowania się z nimi, i zapytania o wolny termin w dniu chrzcin naszego dziecka. Większość lokali była już zarezerwowana, ale udało mi się znaleźć jedną, która akurat miała wolną salę tego dnia. Oferta tej restauracji bardzo mi się podobała. Płaciło się od osoby, a cena za osobę była dość przystępna biorąc pod uwagę, co było w niej zawarte. W tej cenie były trzy ciepłe posiłki, zimne zakąski na stole oraz napoje. Sala restauracyjna była do naszej dyspozycji już od południa i mogliśmy się bawić do ostatniego gościa. Wiele osób zachwalało tą restaurację, że mają tam bardzo dobre zawsze świeże i smaczne jedzenie oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Od razu zdecydowałam się zarezerwować ten lokal.

Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Bardzo miło spędziliśmy chrzciny w tej restauracji. Sala była bardzo przestronna i widna, a przede wszystkim klimatyzowana. Podobało nam się również to, że tego dnia lokal był nieczynny dla postronnych gości. Sprawiło to miłą i kameralną atmosferę. Po imprezie mogliśmy również zabrać pozostałe jedzenie do domu, bez dodatkowej opłaty.