Wygodny bidon ze słomką

Każda mama by chciała, aby jej dziecko jak najszybciej stało się samodzielne, ale na wszystko potrzeba czasu. Dzieci do około szóstego miesiąca życia, potrafią pić jedynie ze smoczka lub piersi mamy. Dopiero później można je uczyć picia ze słomki czy rurki. W tym celu przyda się odpowiedni bidon do picia, który maluch może trzymać w rączkach.

Cechy charakterystyczne bidonu ze słomką

bidon ze słomką b box dla dzieciKiedy chcemy oduczyć malucha picia przez smoczek, trzeba zacząć go zastępować rurką. Najlepiej, aby to był szczelnie zamknięty bidon, który maluch może wszędzie ze sobą nosić. W sprzedaży znajdziemy przeróżne bidony posiadające rurki chowane i wyciągane, ale najlepszy jest bidon ze słomką b box dla dzieci. Jest on wykonany z bezpiecznego tworzywa i silikonowej rurki. Jest to innowacyjny bidon, ponieważ umożliwia picie w każdej pozycji, dzięki specjalnie opatentowanej rurce. Obciążona słomka porusza się razem z płynem niezależnie od kąta nachylenia kubka, więc zawsze każdy płyn będzie wypity do ostatniej kropli. Szczelne zamknięcie pojemnika uniemożliwia wylanie się zawartości, dzięki czemu możemy go zabrać na spacer. Po obu strona bidonu znajdują się odpowiednio wyprofilowane uchwyty, które ułatwiają jego trzymanie w małych rączkach. Jego zaletą jest, że można go rozłożyć na kilka elementów i dokładnie umyć ręcznie w zlewie lub w zmywarce. W całości jest wykonany z polipropylenu i silikonu, które są dopuszczone do użytku przez dzieci.  W sprzedaży dostępny jest bidon ze słomką o pojemności dwieście czterdzieści i trzysta pięćdziesiąt mililitrów, więc będzie pasował dla mniejszego i większego dziecka. Co najważniejsze, nie zwiera BPA, ftalanów i PVC, które mogą być szkodliwe dla zdrowia dzieci. Dostępne są w wielu pastelowych kolorach, które z pewnością przypadną do gustu dziewczynkom i chłopcom.

Cechą charakterystyczną jest też specjalne zamknięcie bidonu, które umożliwia schowanie rurki, dzięki czemu nie brudzi się w trakcie transportu.  Dodatkowo słomka ma funkcję niekapka, więc nawet kiedy maluch przechyli kubek do góry nogami, to płyn się nie wyleje na podłogę. Kubki ze słomką b box mogą być używane już przez dzieci od szóstego miesiąca życia, bo są całkowicie bezpieczne. Możemy je kupić w każdym sklepie z artykułami dla niemowląt.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Handel