Wyjątkowe i niepowtarzalne pluszaki handmade

Przypomnij sobie swojego pierwszego i najwierniejszego przyjaciela z dzieciństwa. Był nim pluszak, prawda? Ukochana maskotka, która towarzyszyła ci podczas snu, długich samochodowych wycieczek i odwiedzin u dziadków. Niektórzy zachowali swoje maskotki i mają je u siebie ze względów sentymentalnych lub nawet przekazali swoim pociechom.

Zabawkowe rękodzieło dla malucha

pluszaki handmadeDzieciom wydaje się, że właśnie ten pluszak, który do nich należy i który obdarzyli uczuciem jest wyjątkowy. Co jednak, jeśli zobaczy klona swojego przyjaciela w uścisku innej pociechy? Chociaż produkowane masowo pluszowe zwierzątka zdecydowanie mają swoje zalety (jeśli dziecko zgubi swojego wypchanego przyjaciela to bardzo łatwo go zastąpić), to wyjątkowe pluszaki handmade są bardziej osobistym prezentem dla malucha. Rękodzielnicze dzieła wykonywane są ze szczególną drobiazgowością zamiast bezosobowego powstawania na produkcyjnej taśmie. Często można też poprosić o konkretne modyfikacje do projektu pluszaka i wybrać konkretny kolor futerka lub okrągłych oczu. Taki unikatowy prezent będzie towarzyszył dziecku przez długie lata i maluch z pewnością się do niej przywiąże. Pluszowe zabawki są bezpieczne dla dzieci w każdym wieku – są mięciutkie i nie zawierają ruchomych elementów, które mogłyby połknąć małe dzieci. Maluchy mogą się do nich przytulać podczas snu bez ograniczeń. Ograniczeń nie ma też ilość pluszaków przypadająca na jedno dziecko. Czasem w łóżeczku dzieciom towarzyszą całe kolekcje ulubionych zabawek, wśród których pluszak handmade na pewno będzie się wyróżniał.

Nie ma bardziej rozczulającego widoku, niż pluszowy miś w uścisku malutkich rączek dziecka. Ręcznie robione maskotki są niepowtarzalnym prezentem nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Pluszak wyraża nasze przywiązanie do osoby i to, ile dla nas znaczy.