Zakup szafy na wymiar

 

W ostatnim czasie zauważyłam, że wraz z moją rodziną zaczęliśmy mieć zdecydowanie więcej rzeczy, niż kiedyś. To sprawiło, że nasze obecne meble przestają mieć wystarczająco dużo miejsca, aby je wszystkie zmieścić. Najgorzej prezentowała się sytuacja szafy w naszej sypialni. Była ona pełna ubrań moich, jak i męża, ale także znalazły się w niej dmuchane materace, odkurzacz, stare rolki, kilka dodatkowych poduszek oraz innych rzeczy, które zajmują sporo miejsca.

Jak odnalazłam doskonałą szafę?

szafy na wymiar z BielskaSzafa pękała w szwach, w związku z czym zdecydowaliśmy, że nadszedł odpowiedni czas na jej wymianę. Zwłaszcza, że miała ona już kilkanaście lat, przez co nieco nadgryzł ją ząb czasu. Początkowo poszukaliśmy odpowiedniej szafy w sklepie meblowym w naszym mieście, a więc w Bielsku. Niestety, te nie spełniały naszych oczekiwań. Nie były one pojemne lub też nie posiadały wystarczającej ilości półek. Stwierdziliśmy, że musimy poszukać alternatywnego rozwiązania. Koleżanka podpowiedziała mi, że moglibyśmy spróbować zamówić szafę na wymiar. Początkowo sceptycznie podchodziłam do tego pomysłu. Wydawało mi się, że koszt będzie naprawdę ogromny, ale postanowiłam to sprawdzić. Za pomocą wyszukiwarki internetowej szybko znalazłam firmę, która wytwarza szafy na wymiar z Bielska i zapisałam sobie jej numer telefonu. Po skontaktowaniu się z firmą okazało się, że koszty wcale nie są tak duże, jak myślałam. Cena była niewiele wyższa od mebli, które widzieliśmy w sklepach meblowych, w związku z czym zdecydowaliśmy się. Projekt szafy powstał w kilka dni, a my mogliśmy mieć czynny udział w jego tworzeniu. Następnie firma zaczęła produkować mebel. Już po dwóch tygodniach dostaliśmy telefon, ze szafa jest gotowa. Byłam zachwycona, ponieważ prezentowała się ona doskonale. Była pojemna, wysoka, a dodatkowo wykonana z prawdziwego drewna dębowego.

Dzięki temu, że mieliśmy wpływ na każdy jej element była ona dopasowana do naszych potrzeb, oczekiwań oraz wymagań. Miała idealną ilość dodatkowych półek, pasującą głębokość oraz wysokość, a także dużą ilość miejsca na dodatkowe rzeczy, które nie są ubraniami. Jestem pewna, że podczas wymiany innych elementów wyposażenia również skorzystam z oferty firmy w Bielsku. W końcu mają ode mnie oni dużego plusa za wykonanie szafy.