Systemy wystawiennicze to profesjonalne narzędzia reklamowe do wykorzystania na wszelkiego rodzaju eventach czy wydarzeniach plenerowych typu targi branżowe lub wystawy. Do tego typu narzędzi zalicza się roll-upy, stojaki na wszelkiego rodzaju ulotki, lady czy ścianki wystawiennicze. Niemniej jednak w tym miejscu chciałabym skupić się na omówieniu jednego z nich.

Stojak na plakat jako narzędzie reklamowe

stojaki na plakatyNa uwagę zasługuje w  tym miejscu stojak na plakaty, który świetnie nadaje się do wykorzystania na targach branżowych oraz w sztuce. Stojaki na plakaty można także spotkać na wernisażach i wystawach, także ich zastosowanie jest szerokie. Stojaki mogą być dwustronne lub jednostronne w zależności od potrzeb. Wymiar jest dostosowany do wymogów i potrzeb klienta, ale są to powierzchnie raczej nie większe, niż format B1. Aczkolwiek zdarzają się także zlecenia i zamówienia na stojaki na plakaty o wymiarach niestandardowych. Większość firm jest w stanie zrealizować takie zamówienie i przyjąć je do realizacji. Forma reklamy jaką jest stojak dodaje elegancji i profesjonalizmu stoisku targowemu. Bardzo ważną istotą w przygotowaniu stoiska na targach branżowych jest zachowanie prostoty i elegancji. Najważniejsze, aby stoisko zwracało na siebie uwagę i zachęcało do odwiedzenia go, ale nie powinno być przesączone zbędnymi elementami. Na stoisku umieszcza się ulotki, wizytówki, materiały informacyjne na temat firmy oraz hostessy, które mogą rozdawać tego typu materiały. Jest to pewnego rodzaju zaproszenie na stoisko oraz skuteczne narzędzie marketingu. Hostessa, która przemieszcza się po hali targowej w celu rozdawania materiałów, przyczynia się do zwiększenia zasięgu przepływu informacji. Stojaki na plakaty mogą być wykorzystywane praktycznie w każdej branży i przez każdą firmę, której zależy na zachowaniu dobrego wizerunku.

Tego typu reklama jest skutecznym przekazem i pełni ważną funkcję w marketingu, który można wykorzystać w imprezach plenerowych oraz w obiekcie zamkniętym. Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad tym jaki system wystawienniczy wybrać, to zdecydowanie polecam tą formę. Stojaki można znaleźć na stronach internetowych firm, które zajmują się ich produkcją i przygotowaniem. Sztab specjalistów doradzi jaki wybrać najlepiej.

Zastosowanie stojaków na plakaty

You May Also Like