Bardzo dobry manicure

 

Odkąd tylko pamiętam, bardzo interesowały mnie tematy pielęgnacji. Odkąd tylko mogłam, starałam się doszkalać się w sztuce makijażu i manicure. Ostatecznie to drugie zostało ze mną na dłużej. Jestem po kursie, który umożliwił mi prowadzenie własnego gabinetu, w którym mogę wykonywać manicure. Dlatego też założyłam własną działalność gospodarczą, wynajęłam odpowiedni lokal i zainwestowałam w reklamę w Internecie. Na pierwsze klientki nie musiałam długo czekać, choć jak można się domyślić, zaczęłam od swoich znajomych.

Kosmetyczka wykonująca manicure w Kołobrzegu

manicure - kołobrzegJuż od najmłodszych lat ciągnęło mnie do makijażu i tematów makijażowi podobnych. Z wielką przyjemnością patrzyłam, jak mama się maluje, a jeszcze więcej radości dawało mi podpatrywanie, jak maluje paznokcie. Jak się później okazało, z tą drugą czynnością postanowiłam związać swoją przyszłość zawodową. Ukończyłam odpowiedni kurs, który pozwolił mi nabyć potrzebne umiejętności, ale i przede wszystkim wiedzę na temat tego, jak wykonać doskonały i trwały manicure. Zdobyłam odpowiednie kwalifikacje, które pozwoliły mi otworzyć własny gabinet i przyjmować w nim klientki. I tak też zrobiłam. Wynajęłam nieduży lokal w centrum Kołobrzegu, w którym urządziłam swój własny gabinetu kosmetyczny. Główną usługą, jaką oferowałam, był dobry manicure – Kołobrzeg to całkiem spore miasto, dlatego też nie obawiałam się, że nie będę miała klientek. Zainwestowałam trochę środków w reklamę swojego zakładu w Internecie, czego skutki odczułam naprawdę szybko. Pracowałam do późnych godzin, ponieważ miałam tyle klientek! Wszystko zaczęło się rozkręcać tak, jak tego pragnęłam. Miałam nadzieję, że nic nie stanie mi na przeszkodzi.

Swój zakład, w którym wykonuję głównie manicure, prowadzę już od dobrych kilku miesięcy. Muszę przyznać, że nigdy nie byłam tak spełniona zawodowo, jak jestem teraz. Robię to, co kocham i zarabiam na tym całkiem niezłe pieniądze. Jestem bardzo radosna i nie narzekam na to, że mam dużo pracy. Wręcz jestem z tego bardzo zadowolona! Co więcej, mieszkam w naprawdę pięknym mieście. Mam blisko do morza i wszystko to sprawia, że jestem po prostu szczęśliwym człowiekiem. Mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że ten stan rzeczy będzie się jeszcze bardzo długo utrzymywał.