Co to są team buildingowe zabawy?

Przeprowadziłam się do Krakowa bo dostałam propozycję pracy w nowoczesnej firmie z branży IT. Byłam z tego powodu bardzo szczęśliwa i zadowolona. Na miejscu pokazało się, że będę pracować w kilkunastoosobowym zespole. To moja pierwsza praca po ukończeniu studiów. Trochę się denerwowałam czy zaaklimatyzuję się w tak dużym zespole.

Niezapomniany, wyjątkowy wyjazd integracyjny

zabawy team buildingowe wysokiej jakości krakówSzef naszego zespołu zrobił nam wielka niespodziankę. Zabrał nas na zabawy team buildingowe wysokiej jakości kraków miał być miejscem integracji całego naszego zespołu. Na początku nie bardzo wiedziałam o co chodzi. Okazało się, że team building skierowany jest do grup pracowniczych zarówno nowo powstałych jak i takich w których powstały konflikty lub brakuje współpracy pomiędzy pracownikami. Aktywności, wymagające ścisłej współpracy, tworzą naturalne więzi między uczestnikami poprawiając tym samym współpracę w firmie. Pojechaliśmy na miejsce integracji wynajętym autobusem. Na miejscu zorganizowano dla nas bardzo ciekawe, niezwykłe zabawy. Najbardziej podobała mi się gra napad na bank. Była bardzo emocjonująca oparta na fabularnych hitach filmowych przedstawiających historię największych napadów na bank. Okazało się, że jesteśmy zespołem, którego członkowie potrafią się wzajemnie wspierać, ufać sobie oraz czerpać przyjemność z przebywania ze sobą w pracy. Również takim, który potrafi poprzez nabytą kreatywnością oraz pełne zaangażowanie wszystkich członków rozwiązywać postawione problemy. Wyjazd był naprawdę bardzo ciekawy a nawet inspirujący. Poznałam swojego nowego szefa, współpracowników. Poza tym zabawy były bardzo inspirujące, niektóre zabawne. Zaserwowano nam też fajne jedzenie, które było przepyszne. Wszyscy bardzo mile wspominamy wyjazd. Mamy też dużo ciekawych, śmiesznych i zabawnych zdjęć. Na wyjeździe integracyjnym zawarły się też przyjaźnie. Poznałam dwie super, wyjątkowe, nowe przyjaciółki.

Moim zdaniem team buildingowe to budowanie z grupy zupełnie przypadkowych osób zespołu pracowniczego, potrafiącego ze sobą efektywnie działać, współpracować, a także podejmować stawiane wyzwania tkwiąc w przekonaniu, że razem musi się udać. Dzięki spotkaniu integracyjnemu poznałam ludzi, z którymi będę pracować. Z kilkoma się zaprzyjaźniłam.