Czy w Łodzi znajdę endokrynologa?

Niedawno przeprowadziłam się do Łodzi. Jako, że od wielu lat cierpiałam na problemy zdrowotne związane z tarczycą, teraz musiałam znaleźć w tym mieście lekarza, do którego mogłabym wybierać się na wizyty kontrolne i po recepty na hormony tarczycy, które musiałam przyjmować regularnie. Do mojego poprzedniego miejsca zamieszkania i lekarza miałam bardzo daleko, dlatego nie opłacały mi się dojazdy. Na szczęście nie miałam problemu ze znalezieniem tutaj dobrego specjalisty.

Potrzebowałam dobrego endokrynologa z Łodzi

endokrynolog z ŁodziTego lekarza polecało naprawdę wielu pacjentów. Był to znany endokrynolog z Łodzi. Jego gabinet mieścił się niemal w samym centrum tej miejscowości, dlatego nie miałabym żadnego problemu z dojazdem na wizyty. Przyjmował on pacjentów zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Jego gabinet był czynny codziennie, dlatego terminy oczekiwania na wizytę były bardzo krótkie. Mało tego, na wizytę kontrolną można było się zapisać od razu po wcześniejszej wizycie, dzięki czemu od razu wiedziałam, kiedy powinnam sobie zorganizować dzień wolny. Szybko przekonałam się, że to był naprawdę świetny lekarz, który podszedł do mojego problemu z pełnym zaangażowaniem. Zawsze zlecał on wszystkie potrzebne badania i dokładnie wysłuchiwał tego, jak się czułam. Dobrał mi bardzo dobrą dawkę hormonów tarczycy, dzięki czemu na co dzień w ogóle nie odczuwałam skutków swojej przewlekłej choroby autoimmunologicznej związanej z tarczycą. Wszystkie badania takie jak USG czy też biopsja tarczycy wykonywał on bezpośrednio w swoim gabinecie. Dzięki temu nie musiałam dodatkowo długo czekać na wyniki i umawiać się na kolejne konsultacje. Wizyta u niego w gabinecie zawsze trwała około pół godziny. Ten endokrynolog zalecił mi także konkretną dietę oraz styl życia, dzięki któremu poczułam się o wiele lepiej niż poprzednio.

Jestem bardzo zadowolona z faktu, że udało mi się trafić na naprawdę tak dobrego lekarza. Jest on świetnym endokrynologiem. Dzięki niemu udało mi się doprowadzić do remisji choroby i jej objawy nie są już dla mnie uciążliwe. Oczywiście wciąż się leczę  kontrolnie wykonuje wszystkie zlecone badania. Teraz również polecam tego endokrynologa wszystkim moim znajomym, które mają problemy z tarczycą i choroba zależnymi od niej.