Dobra kosiarka ze sklepu

Dla wielu osób, koszenie trawnika jest dość uciążliwą czynnością i też czasochłonną. Zwłaszcza dotyczy to osób, które mają duże trawniki i niekoniecznie odpowiednio dobrany sprzęt do ich koszenia. W takiej sytuacji koszenie na pewno będzie przykrym obowiązkiem.

Jak wygląda kosiarka marki Stiga?

stiga kosiarki traktorki sklepNa rynku branży ogrodniczej znajdziemy wielu producentów sprzętu do koszenia i przycinania trawników, ale nie każdy jest godny uwagi. Zawsze warto stawiać na sprawdzone marki, które istnieją na rynku już od wielu lat, przez co zdążyły już wyrobić sobie mocną pozycję na rynku. Na pewno bardzo dobre są Stiga kosiarki traktorki sklep ogrodniczy będzie odpowiednim miejscem na ich zakup. Pojazdy tej firmy najtaniej znajdziemy w sklepach internetowych, gdyż sprowadzają one je bezpośrednio od producentów lub dużych hurtowni, przez co mają niskie ceny. Traktorki Stiga są ceniona na naszym rynku za wysoką jakość wykonania, doskonałe wyposażenie i niezawodność. Producent zamieścił w nich nowej generacji silniki spalinowe, które pozwalają na wydajną pracę przy jednoczesnym niewielkim zużyciu paliwa, co z kolei przekłada się na niskie koszty użytkowania. Ponadto traktorki mają sześciobiegową przekładnie, która  umożliwia bezproblemowo manewrowanie pojazdem na różnych prędkościach. Maksymalna, z jaką mogą jeździć to dziesięć kilometrów na godzinę, które są w zupełności wystarczające na wykoszenie dużego trawnika. Do tego dochodzą mocne hamulce, które zwiększają bezpieczeństwo jazdy.

Z pewnością od kiedy zaczniemy używać traktorka marki Stiga, zmienimy zdanie na temat koszenia trawy, gdyż stanie się to prostą i przyjemną czynnością. Siedząc wygodnie na traktorku możemy wykosić nawet czterdzieści arów zarośniętego trawnika w ciągu niewiele ponad sześćdziesiąt minut.