Dr Konopka – na ratunek włosom

Właściwa pielęgnacja jest niezbędna w utrzymaniu ładnego wyglądu i zdrowia włosów. Jest to szczególnie istotne, jeśli nie zawsze nasza dieta jest zdrowa, a do tego żyjemy w miejscu, w którym duża ilość zanieczyszczeń w powietrzu może szkodzić naszym włosom. Podstawą dobrej pielęgnacji jest wybór odpowiedniego szamponu.

Wegański szampon z dobrym składem

dr konopka szamponOsoby troszczące się o środowisko i potrafiące czytać składy kosmetyków mają nie lada problem, gdy przychodzi do zakupów. Poświęcają wiele czasu, aby wybrać produkty, które nie tylko są skuteczne i działają tak, jak obiecuje producent, ale również nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego. Wśród marek, jakie zyskują w ostatnim czasie popularność wśród takich osób jest Dr Konopka. Kosmetyki z tej marki oparte są na dużej ilość ekstraktów roślinnych i naturalnych olejach. Jeśli chodzi o to jaki dr konopka szampon ma w ofercie, to wybór jest naprawdę spory. Coś dla siebie znajdą osoby z właściwie wszystkimi problemami skóry głowy i z różnym typem włosów. W ofercie są na przykład szampony na wypadanie włosów i problemy z objętością, a także szampony odżywcze i wzmacniające. Dr Konopka proponuje także szampony stricte do włosów farbowanych, które pomogą zachować kolor fryzury, a także produkty do włosów suchych. Szampony z tej marki są wegańskie, tak więc nie znajdziemy w nich na przykład miodu czy lanoliny. Pielęgnacja takim szamponem to przede wszystkim pielęgnacja oparta na dużej ilości emolientów.

Niewątpliwą zaletą produktów dr. Konopki jest dużą objętość butelek. Zamiast standardowych 200 ml otrzymujemy opakowania po 500 ml, które wystarczają nam na dłużej. Równocześnie możemy bardziej przyczyniać się do ochrony środowiska, ponieważ zużywamy mniej plastiku. A wszystko to do tego w korzystnej cenie.