Escape room – najlepsza rozrywka naszych czasów

Escape room to niezwykła forma rozrywki z roku na rok coraz bardziej zyskująca na popularności. Gracze biorący udział w rozgrywce muszą wydostać się z zamkniętego pomieszczenia w określonym czasie, rozwiązując zagadki i łamigłówki prowadzące do klucza. Jedna gra przeznaczona jest z reguły dla 2-6 osób, a czas na wyjście to zazwyczaj jedna godzina zegarowa.

Warszawskie escape roomy

escape room warszawa rankingW całej Polsce zwolenników pokoi zagadek przybywa. Niektórzy nawet jeżdżą po całym kraju w poszukiwaniu coraz to nowszych łamigłówek do rozwiązania. Niewątpliwie dużą różnorodność escape roomów można znaleźć w dużych miastach. To dotyczy również naszej stolicy. Można nawet powiedzieć, że jeśli chodzi o escape room Warszawa ranking ma niezwykle długi. Większość Warszawskich escape roomów oferuje swoim klientom kilka różnych pokoi i każdy z nich dotyczy zupełnie nowej historii i utrzymany jest w innym klimacie. Historie są naprawdę różnorodne. Ucieczka z rajskiej wyspy, albo rozwiązanie tajemnic drugiej wojny światowej. To tylko nieliczne propozycje warszawskich escape roomów. Dodatkowym plusem jest fakt, że pokoje zagadek zlokalizowane są w różnych dzielnicach miasta. Wyboru więc można dokonać ze względów lokalizacyjnych bądź znaleźć dla siebie najciekawszą historię. Trudno zaś wybrać najlepszy escape room. Myślę, że to kwestia bardzo indywidualna, gdyż każdemu inna opowieść może bardziej przypaść do gustu. Wybierając więc escape room dla siebie warto wczytać się w zaproponowane historie i wybrać tą, która zaintrygowała was najbardziej.

Escape room to warta przeżycia przygoda, która na długo zapadnie w pamięci każdego gracza. Jest to również świetna forma spędzenia czasu ze swoimi przyjaciółmi lub rodzinom. Jest to także ciekawa propozycja na zorganizowanie urodzin czy też wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Nic tak nie łączy, jak wspólne rozwiązywanie zagadek.