Jak przedłużyć włosy?

Już jako mała dziewczynka marzyłam o pięknych i długich włosach, ale jakoś nigdy nie udało mi się ich zapuścić. Brak wiedzy odnośnie pielęgnacji sprawił, że moje włosy stały się bardzo kruche i łamliwe, dlatego wydawało się, że rosną w dosłownie zwolnionym tempie. Dopiero po latach odkryłam sposób na to, jak mieć długie włosy.

Najlepsi fryzjerzy z Krakowa

hairdresser KrakowKiedy byłam nastolatką wiedza odnośnie pielęgnacji włosów nie była aż tak łatwo dostępna, jak dziś. Nie wiedziałam jakich odżywek i szamponów używać, dlatego moje włosy nie były w najlepszej kondycji. Kiedy oczywiście pojawiły się blogi odnośnie pielęgnacji, miałam możliwość skorzystać z czyjejś wiedzy i doświadczeń i zadbać o swoje włosy. Dzięki temu ich stan się poprawił, ale niestety wciąż powoli rosły. Szukając rozwiązania udało mi się znaleźć sposoby na przedłużanie włosów. Oczywiście z początku sama kupowałam sobie takie włosy z internetu i jak łatwo się domyślić, nie było to nic dobrej jakości. Wiedziałam, że potrzebny mi po prostu dobry hairdresser Krakow ma mnóstwo świetnych salonów, więc zawitałam do jednego z nich i wytłumaczyłam swój problem. Na miejscu fryzjerka zbadała moje włosy, oraz po konsultacji umówiłyśmy się na dogodny dla mnie termin na ich przedłużenie. Musiałam poczekać ponieważ nowe, przedłużane włosy miały zostać dobrane grubością pasemek do moich włosów tak, aby ich nie obciążyć i nie powyrywać. Wszystko odbywało się ręcznie i w pełni profesjonalnie.

Fryzjerka pracowała oczywiście na najlepszej jakości słowiańskich włosach, o czym sama się przekonałam, kiedy przyszło mi podziwiać efekty po skończonej pracy. Nie potrafiłam rozróżnić swoich włosów od tych przedłużanych, a co najlepsze, włosy tak się doskonale zmieszały, że nie było nawet wizualnie widać, że cokolwiek przy nich majstrowałam! Wyglądało to po prostu tak, jakbym miała swoje, tak piękne i długie włosy.