Kotyliony wyróżniające rodziców na weselu

 

Najważniejszymi gośćmi na weselu, zaraz po parze młodej, są ich rodzice. Zazwyczaj to oni są przy nich, pomagają w zorganizowaniu wszystkiego i wspierają przed tym szczególnym dniem w życiu każdego człowieka. Ich wsparcie jest bardzo ważne dla młodej pary. Nic więc dziwnego, że pragnie się ich wyróżnić wśród tłumu gości. Dobrym dodatkiem, który tego dokona będą specjalne kotyliony.

Rodzice wyróżnieni dzięki kotylionom

kotyliony dla rodzicówKotyliony świetnie wpisują się w klimat wesela. Za ich pomocą wyróżnić możemy najważniejsze osoby, które uczestniczą w weselu. Rodzice na pewno będą wdzięczni za taki gest. Możemy to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy polega na wykonaniu lub zamówieniu kotylionów tylko dla nich. Natomiast drugi polega na wyróżnieniu ich wśród innych, które otrzyma reszta gości. Kotyliony dla rodziców powinny być wtedy większe, bardziej ozdobne lub zawierać specjalny widoczny napis. Dużą zaletą takich kotylionów jest to, że można je wykonać samodzielnie. Nabiorą one wtedy osobistego charakteru i można je ozdobić czymś wyjątkowym, co będzie się kojarzyło z chwilami spędzonymi ze swoimi rodzicami. Jeżeli jednak ktoś nie czuje się na siłach żeby wykonać taką dekorację to równie dobrze może ją zamówić na przykład wraz z zaproszeniami. Można je kupić w sklepach z artykułami weselnymi oraz w sklepach internetowych. Wielu producentów daje dużą możliwość wyboru wśród gotowych projektów. Warto wybrać takie kotyliony, które będą pasować do reszty wystroju lub motywu przewodniego wesela. Kotyliony są zwykle wykonane ze wstążki pośrodku, której znajduje się okrąg. To w nim znajdują się specjalne napisy. Przypina się je przy pomocy agrafki do sukienki lub garnituru. W wersji dla mam można również się pokusić na opcję założenia ich na nadgarstek. Wręczyć je można przed ślubem w momencie dawania zaproszeń lub oficjalnie przed resztą gości zanim wejdzie się na salę weselną.

Kotyliony są traktowane jako tradycyjny i symboliczny upominek. Dzięki nim możemy wyróżnić najważniejsze dla nas osoby, które znajdą się na weselu. Możemy również rozdać je wszystkim gościom, którzy przybyli na wesele, a na przykład te wręczone rodzicom w charakterystyczny sposób oznaczyć, aby wyróżniały się wśród innych. Będzie to wówczas doskonała pamiątka dla wszystkich uczestników, którą będą mogli zachować.