Letniskowe domki drewniane

Zabudowy z drewna cieszą się coraz większą popularnością. Często na działkach rekreacyjnych można dostrzec urocze domki letniskowe, które zapewniają nie tylko ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale także są okazją do komfortowego wypoczynku poza miastem.

Nowoczesne domki z drewna oraz ich zalety

producent domków z drewnaPrzed podjęciem decyzji o zakupie domku rekreacyjnego warto zapoznać się z tematyką i poszukać profesjonalnej firmy, która zrealizuje cały projekt w sposób kompleksowy. Warto pamiętać, że jest to inwestycja na wiele lat i lepiej powierzyć temat fachowcom. Producent domków z drewna zapewnia realizację całej konstrukcji z drewna, włącznie z pracami wykończeniowymi i montażem. W cenie domku zawarte są wszystkie elementy konstrukcyjne, włącznie z zadaszeniem i podłogą. W zależności od potrzeb można zlecić wykonanie domku ocieplonego wełną mineralną lub bez ocieplenia. Wielkość konstrukcji, kolorystyka oraz sposób wykończenia stolarki okiennej i drzwiowej ustalane są bezpośrednio z klientem. Cała konstrukcja jest bardzo wytrzymała, opiera się na solidnym drewnie świerkowym. Bardziej rozbudowane konstrukcje posiadają przestronne tarasy ze starannie wykończonymi barierkami. Co ważne, drewno impregnowane jest warstwą przeciwogniową i przeciwgrzybiczną. Domki wykonywane są w przyjemnej kolorystyce, również zgodnie z sugestią klienta. Taka drewniana konstrukcja to rewelacyjny pomysł na zagospodarowanie wolnej przestrzeni na działce.

Innowacyjne konstrukcje z drewna cechuje wysoka estetyka oraz funkcjonalność. W zależności od potrzeb wnętrze domku może być dodatkowo wyposażone w schody, ścianki i boazerię. Możliwość dostosowana do indywidualnych oczekiwań jest ogromna, dlatego każdy na pewno znajdzie optymalny dla siebie wariant.