Lustro najważniejszym elementem wyposażenia łazienki

 

Jakie wyposażenie możemy najczęściej znaleźć w łazience? Zazwyczaj wszędzie takie samo, czyli sanitariaty oraz powieszone nad umywalką lustro. No i oczywiście kabinę prysznicową, jeśli w łazience jest prysznic zamiast wanny. I chociaż każda łazienka wygląda inaczej to podstawowe akcesoria są zawsze takie same. A skąd wzięła się tradycja montowania lustra nad umywalką? Takie rozwiązanie montuje się od czasów, kiedy tylko wymyślono pomieszczenie zwane dzisiaj łazienką.

Ile kosztują duże lustra łazienkowe?

Lustro na wymiar warszawskieNaprawdę trudno znaleźć dzisiaj łazienkę, w której nie byłoby lustra. Przeglądamy się w nim przy porannej toalecie oraz w ciągu dnia. Kobiety godzinami robią przy nich makijaż, a mężczyźni z ich pomocą golą swój zarost na twarzy. Lustro pokazuje nam też nasze zmęczenie po ciężkim dniu pracy, chociaż tego wolelibyśmy przecież nie oglądać. To łazienkowe akcesorium można kupić w sklepach z artykułami wyposażenia domu albo w sklepach z akcesoriami dekoracyjnymi. Jeśli ktoś chciałby mieć naprawdę duże i nietypowe lustro w swojej łazience to może sobie zamówić lustro na wymiar warszawskie województwo słynie z firm robiących piękne i trwałe lustra łazienkowe. Przyjrzyjmy się teraz cenom łazienkowych zwierciadeł. Najprostsze modele w sklepach z dekoracją można kupić za dwieście do czterystu złotych. Lustra robione pod konkretny wymiar mogą kosztować w granicach pięciuset złotych za metr kwadratowy tafli szkła. Oczywiście są to ceny za porządnie wykonane lustra od dobrych producentów. Bo jeśli ktoś chce to może znaleźć w internecie jakieś małe lustro za kilkadziesiąt złotych. Jak najbardziej jest taka możliwość, ale chyba lepiej wydać na to trochę więcej, bo lustro ma nam służyć przez wiele lat. W praktyce raz powieszone w łazience lustro wisi na swoim miejscu do momentu jej kolejnego generalnego remontu.

Nie ma nawet najmniejszej opcji, żeby w łazience nie powiesić lustra. Nie da się bez niego funkcjonować. Trudno byłoby się bez tego ogolić czy jak w przypadku kobiet umalować. Lustra łazienkowe kosztują od dwustu złotych wzwyż. Można zamówić lustro o niestandardowym kształcie i rozmiarach. Będzie kosztowało trochę więcej, ale może wyglądać dokładnie tak jak sobie tego zażyczymy. Na takie lustro trzeba wydać około pięciuset złotych.