Montaż solidnych klimatyzatorów w restauracji

Cieszyłam się, że udało mi się nakłonić do współpracy najlepszego w Warszawie kucharza. To dzięki niemu moja restauracja zyskała tak ogromną renomę. Sporo inwestowałam w lokal, ponieważ zdecydowanie było warto. Osiągałam ogromne zyski i odwiedzało mnie dużo klientów.

Klimatyzowana sala restauracyjna 

klimatyzatory samsung warszawaW okresie letnim upał był nie do wytrzymania. W restauracji przez to również było bardzo ciepło, co zaczęło przeszkadzać klientom. Mi również. Musiałam zamontować klimatyzację, ponieważ obawiałam się, że w przeciwnym razie klienci przestaną odwiedzać moją restaurację. Poprosiłam o pomoc znajomego, od którego uzyskałam informację, że najlepiej w restauracjach sprawdzały się klimatyzatory Samsung Warszawa była miastem, gdzie wszystko było dostępne od ręki i bez problemu znalazłam sklep oferujący te konkretne klimatyzatory. Do restauracji potrzebowałam trzech klimatyzatorów i taką ilość zamówiłam. Udało mi się nawet załatwić darmowy montaż i byłam zachwycona swoimi zdolnościami negocjacyjnymi. Zależało mi na czasie, ponieważ upał robił się coraz większy i poprosiłam o błyskawiczny montaż klimatyzatorów. Pracownik pojawił się już następnego dnia. W pierwszej kolejności zamontował klimatyzator w sali, gdzie jadali goście. Dzięki temu restaurację otworzyłam o normalnej porze i nie było żadnego opóźnienia. Klienci od razu odczuli różnicę i spędzanie czasu w mojej restauracji było dla nich bardzo przyjemne. Klimatyzatory rozwiązały problem z nieznośnym upałem. 

Komfort gości był dla mnie sprawą priorytetową, ale klimatyzacja w restauracji została doceniona przez wszystkich pracowników. Kelnerom o wiele lepiej się obsługiwało klientów i nie musieli martwić się tym, że jest im za gorąco. Klimatyzacja pozytywnie wpłynęła na wszystkich.