Oświetl swoje przyjęcie

Czasami organizując imprezę tak bardzo skupiamy się na tych większych rzeczach, że o mniejszych zapominamy. W końcu gdyby ktoś spytał o to, co jest ważne na imprezie to wszyscy odpowiedzieliby, że jedzenie, wynajęcie sali i muzyka. Nikt nie myśli o takich rzeczach jak oświetlenie, chociaż ono gra ogromną rolę i nadaje imprezie niepowtarzalnego klimatu.

Odpowiednie oświetlenie na imprezie

oświetlenie imprez warszawaOstatnio organizowałam imprezę – bez powodu, po prostu tęskniłam za swoimi przyjaciółmi, bo ostatnio byliśmy bardzo zajęci swoimi sprawami i nawet nie rozmawialiśmy, nie wspominając już o spotkaniu się. To była więc idealna okazja, by wynająć niewielką salę z miejscem do tańca, porozstawiać stoły na przekąski i krzesła, gdyby ktoś chciał sobie przysiąść. DJ’em został mój młodszy brat, który za skromne pieniądze miał całą noc puszczać nasze ulubione hity. A później przypomniałam sobie, że mam wszystko, tylko nie oświetlenie. Oczywiście szybko znalazłam w internecie oświetlenie imprez Warszawa i udało się jeszcze kogoś znaleźć, nawet, jeżeli zabrałam się za załatwianie tego naprawdę późno. Byłam wdzięczna, bo zależało mi na tym, żeby wszystko fajnie wyglądało, a bez świateł byłoby trochę mało klimatycznie. Cóż, dzięki odpowiedniej firmie impreza miała wszystko co powinna mieć, a zabawa była świetna. Kolorowe światła stanowiły cudowne tło do tańców przy ulubionej muzyce, a moi znajomi zrobili mnóstwo świetnych zdjęć.

Impreza może co prawda udać się bez odpowiedniego oświetlenia, ale wtedy nie będzie jej zbytnio przypominała. Warto troszczyć się o drobiazgi, bo to właśnie one nadają klimatu takim okazjom, a jeżeli już się za coś zabieramy, to wykonujmy to na sto (a nawet na dwieście) procent, żeby przyjęcie na pewno było ładnie zaaranżowane.