Pensjonat z meblami kolonialnymi

Pensjonatem zarządzałam od kilku lat i pomagała mi moja młodsza siostra. Razem miałyśmy masę pomysłów i na dodatek świetnie się dogadywałyśmy. Pensjonat był chętnie odwiedzany przez cały rok przez turystów z całego kraju. Dbałam o wszystko i zapewniałam gościom najwyższy komfort. Dzięki temu mogłam cieszyć się tak ogromnym zainteresowaniem.

Ustawienie mebli kolonialnych w pensjonacie 

meble kolonialne warszawaW pensjonacie od dawna nie zaszły żadne zmiany, co dało mi do myślenia. Pokoje gościnne były doskonale urządzone, dlatego ich nie brałam pod uwagę. Chodziło o korytarz i rejestrację. Stały tam meble, które nie były zniszczone, ale chciałam zmienić wystrój. Siostrze powiedziałam o swoim pomyśle i jej się on spodobał. Od razu zasugerowała, ażeby kupić meble kolonialne, które idealnie będą zdobiły wystrój pensjonatu. To była świetna myśl zwłaszcza, że tego typu meble mi się podobały. Wieczorem zaczęłam sprawdzać, gdzie możliwe były do kupienia od ręki meble kolonialne Warszawa była największym w pobliżu miastem i właśnie tam znalazłam dużo ofert. Wiele sklepów meblowych oferowało takie meble od ręki, dlatego już następnego dnia pojechałam do stolicy. Chciałam kupić stolik, kredens i szafę. W sklepie, który odwiedziłam udało mi się znaleźć wszystkie interesujące mnie meble i od razu je kupiłam. Opłaciłam transport i dzięki temu kierowca dostarczył meble do mojego pensjonatu. W tym czasie było niewielu gości, ale zainteresowali się oni zmianami, które poczyniłam. Stare meble wyniosłam do piwnicy i ustawiłam nowe. Recepcja prezentowała się zupełnie inaczej, co zdecydowanie docenili goście mojego pensjonatu. Wiele osób zachwycało się tymi meblami kolonialnymi i nie raz padło pytanie, gdzie można takie meble kupić. Z przyjemnością polecałam sklep, w którym udało mi się nabyć te piękne meble. Pensjonat prezentował się stylowo i mi się w nim podobało. Moja siostra również była zachwycona.

W późniejszym czasie jeszcze zdecydowałam się na pasiastą tapetę, na której tle meble prezentowały się jeszcze lepiej. Nawet nie sądziłam, że te zmiany będą miały aż tak ogromne znaczenie dla mojego pensjonatu. Okazało się, że coraz więcej ludzi chciało spędzać czas właśnie u mnie i rezerwacje odbywały się na okrągło. Nowe meble wprowadziły ogromne zmiany.