Przejazd busem Polska – Belgia

Mój brat od kilku lat mieszka zagranicą. Pojechał tam, bo znalazł lepszą pracę. Poznał tam swoją przyszłą żonę. Teraz mają małą córeczkę i są bardzo szczęśliwi. Oboje pracują w dużej, międzynarodowej firmie. Do perfekcji opanowali język francuski i mają dobrze płatną pracę. Ich córeczka chodzi tam do przedszkola. Nie chcą wracać.

Wygodny bus na przejazd Polska – Belgia

busy z polski do belgiiMówią jednak, że tęsknią za domem. Mają tam dużo znajomych i przyjaciół, ale brakuje im rodziny. Niedługo jadę do nich z wizytę. Zobaczę jak urosła moja bratanica. Spędzę u nich dwa tygodnie. W związku z tym poszukiwałam dobrej firmy przewozowej. Zapoznałam się z ofertą kilku firm i zdecydowałam się na jedną z nich. Mieli w swojej ofercie busy z Polski do Belgii. Odjeżdżały codziennie. Kupiłam bilet na wybrany przez mnie termin. Bilety nie były drogie. Prawdę mówiąc spodziewałam się, że zapłacę więcej. Połączenie było bardzo dogodne, bo bus zaczyna trasę w moim mieście i jedzie do Brukseli. Busy są klimatyzowane i jest w nich dużo miejsca. W Polsce mają tylko trzy przystanki. Cieszę się, bo w ten sposób szybciej dojedziemy na miejsce. Mój brat z rodziną mieszkają na przedmieściach Brukseli i odbierze mnie z dworca. Już nie mogę się doczekać, kiedy się zobaczymy. Bardzo lubię jego żonę, tęsknię za swoją bratanicą i bratem. Dzięki wygodnemu połączeniu autobusowemu już niedługo zobaczę ich wszystkich. Dobrze, że w ostatnim czasie pojawiło się tak wiele dogodnych połączeń autobusowych za granicę.

Już niedługo wyruszam. Zrobiłam listę rzeczy do spakowania i cały czas sprawdzam czy niczego nie zapomniałam. Wiozę bratu dużo polskiego jedzenia. Zawsze mówi, że tęskni za polskimi kiełbasami. Wiozę mu więc ich sporo. Oprócz tego zabieram ze sobą jego ulubione słodycze. Będę miała dość duży bagaż.