Radiofrekfencja mikroigłowa w Warszawie jako zabieg odmładzający

Wyposażone w profesjonalne urządzenia i preparaty gabinety odnowy biologicznej i kosmetyczne gwarantują wykonywanie licznych zabiegów z dziedziny współczesnej kosmetologii przynoszących bardzo dobre rezultaty w walce z oznakami starzenia i pielęgnacją. Technologia rynku kosmetycznego i kosmetologicznego przeżywa dynamiczny rozwój i umożliwia przeprowadzenie nieinwazyjnych zabiegów opóźniających i łagodzących objawy starzenia. Coraz bardziej świadomi klienci gabinetów kosmetycznych oczekują kompleksowej i wielowymiarowej oferty, która przywróci właściwe procesy odnowy biologicznej zachodzące w skórze.

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej w walce ze zmarszczkami

odmładzająca radiofrekwencja mikroigłowa w warszawieLiczne nowoczesne urządzenia kosmetyczne pomagają w uzyskaniu młodego i zdrowego wyglądu, likwidują zmiany skórne w postaci zmarszczek, blizny i bruzd, a także rozstępów i cellulitu. Ujędrniają i napinają skórę, wpływają na jej koloryt i sprężystość. Obecnie stosuje się wiele zabiegów wykorzystujących lasery, ultradźwięki i fale radiowe oraz metody iniekcyjne. Nowoczesna i odmładzająca radiofrekwencja mikroigłowa w Warszawie wykorzystuje działanie fali o częstotliwości radiowej połączonej z mikronakłuwaniem. Efekt terapeutyczny powoduje wytworzenie ciepła i penetrację w głąb skóry, dzięki czemu odbudowywane są włókna kolagenowe. Urządzenie wykorzystywane jest w walce z niedoskonałościami skóry spowodowanymi procesem starzenia. Przywraca właściwe procesy odnowy biologicznej, działa na fibroblasty powodując ich odnowę i zapobiega procesom degeneracyjnym tkanek. Urządzenie wyposażone jest w sterylne i jednorazowe końcówki zabiegowe z różną ilością igieł, za pomocą których dochodzi do penetracji w głąb skóry i intensywnego oddziaływania urządzenia i promieniowania elektromagnetycznego. Zabieg przeznaczony jest do skór dojrzałych, zwiotczałych, z widocznymi zmarszczkami. Odmładza skórę i w widoczny sposób poprawia jej wygląd.

Zabiegi wykorzystywane są również w redukcji blizn, rozstępów i regeneracji skóry. Wpływają na procesy zachodzące w tkankach, zapobiegają rozpadowi włókien kolagenowych i elastyny i przyspieszają produkcję fibroblastów odpowiedzialnych za odpowiednie napięcie i sprężystość skóry. Procesy zachodzące w tkankach zostają wyregulowane, a poziom odpowiedzialnych za nie składników zharmonizowany. Radiofrekwencja mikroigłowa jest niezwykle skutecznym zabiegiem wpływającym na wygląd i jakość skóry. Powtarzana kilkakrotnie przynosi najlepsze rezultaty wizualne i na długi czas powstrzymuje procesy starzenia się komórek.