Restauracje w Kudowie Zdrój

Co roku wybieramy niecodzienne kierunki na nasze wakacyjne podwoje. Wyjeżdżamy bardzo dużą grupą znajomych, nie łatwo jest każdemu dogodzić. Wśród naszych znajomych znajduje się bardzo duża smakoszy różnych pysznych dań. Od czasu do czasu z tego powodu robimy wypady w poszukiwaniu pysznego jedzenia w danym regionie. W tym celu najczęściej potrzebny jest bardzo dogłębne sprawdzanie tematu.

Jeździmy szlakiem dobrych restauracji – teraz Kudowa Zdrój

doceniana restauracja w kudowieOczywiście robimy wszystko razy trzy – odwiedzamy atrakcje turystyczne, to przede wszystkim. Lubimy dogłębnie poznać miejsce, w którym jesteśmy. Dwa – kulinarni turyści jak my zawsze muszę odwiedzić najlepsze restauracje w mieście oraz w najbliższej okolicy – to jest obowiązkowy punkt programu, można by powiedzieć gwóźdź programu. Po trzecie natomiast, korzystamy z luksusowych hoteli, czyli SPA, aqua parki i tym podobne rzeczy muszą się obowiązkowo znajdować w hotelu, który bookujemy. Po pierwsze wybraliśmy na nasze miejsce docelowe w tym roku słynną i bardzo nam polecaną przez licznych znajomych Kudowę Zdrój. Druga sprawa szukamy super miejsca z bardzo dobrym jedzeniem, w tym celu wpisałam w najbardziej popularną znaną mi doskonale wyszukiwarkę internetową następującą frazę – doceniana restauracja w kudowie. Znalazło się kilka bardzo ciekawych artykułów w odnośnikach. Jedna kuchnia zaciekawiła nas bardzo, serwowane było tam bardzo tradycyjne, regionalne jedzenie. Różne warianty kuchni staropolskiej z zachowaną tradycją. Rezerwacje w tejże restauracji, która znajdowała się właśnie w Kudowie Zdrój, trzeba było robić z dwu tygodniowym wyprzedzeniem, co najlepiej świadczyło o serwowanym tam jedzeniu. Musieliśmy skorzystać z takiej kulinarnej okazji. Jeszcze przed wykupieniem hotelu, zarezerwowałam dla nas cztery stoliki w wspomnianej najlepszej restauracji, która znajdowała się w Kudowie Zdrój. Potem przyszedł czas na hotel i resztę.

Dobraliśmy odpowiednie na tą okazję hotel, czyli taki który najlepiej będzie pasować do wybranej przez nas restauracji, tak żeby cały wyjazd był klimatyczny. Dodatkowo zwracaliśmy uwagę, aby był w bliskiej odległości od naszej restauracji, być może uda nam się ją odwiedzić kilkukrotnie. Hotel miał pięć gwiazdek i był wyposażony w SPA oraz aqua park.