Specjalny fartuch na prezent

Wynajmowanie z przyjacielem wspólnego mieszkania na okres studiów wspominam bardzo dobrze. Niestety, wspólny czas upłynął nam bardzo szybko. Studia się kończyły i musieliśmy się pożegnać, by każdy mógł iść swoją drogą. Postanowiłem z tej okazji sprawić koledze miły upominek. Jako że interesuje się kulinariami, zapragnąłem ofiarować mu fartuch.

Fartuch do kuchni jako upominek

fartuch kuchenny z nadrukiemTo, że mój serdeczny przyjaciel pasjonował się kulinariami, było dla mnie sporym ułatwieniem. Zawsze bowiem upichcił nam coś dobrego i niespecjalnie musiałem przejmować się gotowaniem obiadów. Symbolicznym prezentem chciałem mu też niejako podziękować za te wszystkie lata, które spędziliśmy, mieszkając pod jednym dachem. Chciałem, by przyjaciel zapamiętał mnie na długo, więc wpadłem na pomysł, że podarkiem będzie fartuch kuchenny z nadrukiem. Z nadrukiem, ponieważ chciałem, by był to prezent niejako dedykowany, specjalnie dla niego. Taki, którego nie ma nikt na świecie. Znalazłem firmę, która zajmuje się produkcją tego typu gadżetów i nie czekając długo, wysłałem im wymyślony przez siebie projekt. Kontakt z ich strony był bardzo szybki, co niezmiernie mnie ucieszyło. Poczułem się ważnym klientem. Czując zainteresowanie ze strony tej firmy i mając do czynienia z jej kompetentnymi pracownikami, czułem że powierzyłem losy prezentu dla kumpla w dobre ręce. Nie mogłem się doczekać, kiedy kurier dostarczy mi paczkę z zamówionym fartuchem.

Kiedy tylko do drzwi zapukał kurier, czułem się bardzo podekscytowany. Po rozpakowaniu paczki byłem bardzo mile zaskoczony. Fartuch wykonany był ze świetnego jakościowo materiału, a sam nadruk… prezentował się genialnie! Miałem więc pewność, że ten gadżet kuchenny zostanie z moim kolegą na długie lata. A przy okazji… wspomnienia związane z naszym wspólnym mieszkaniem.