Sprowadzenie rolet rzymskich od polskiego producenta

 

Pracowałem w sklepie przyjaciela mojej mamy. Kiedy mnie przyjmował, to sądziłem, że będzie łatwo, ale jak się okazało nie dostałem żadnej taryfy ulgowej. Miałem takie same obowiązki jak pozostali pracownicy i musiałem się starać. Dzięki temu nauczyłem się dyscypliny.

Sklep oferujący sprzedaż rolet rzymskich polskiego producenta

rolety rzymskie bydgoszczPo roku awansowałem na stanowisko kierownika sklepu. To nie była zasługa znajomości, tylko mojej ciężkiej pracy. Odpowiedzialność miałem ogromną, ponieważ samodzielnie składałem zamówienia na. W sklepie głównie sprzedawane były żaluzje, plisy oraz najchętniej kupowane unikalne rolety rzymskie Bydgoszcz — dysponowała wieloma sklepami takimi jak ten, w którym pracowałem, jednak w moim sklepie wybór był największy. Tym razem zdecydowałem się zamówić rolety rzymskie tylko od polskiego producenta. Ludzie coraz bardziej zaczęli doceniać krajowe produkty i zamierzałem sprostać oczekiwaniom klientów. W Bydgoszczy właśnie znajdowała się firma, w której produkowane były najlepsze rolety rzymskie i zadzwoniłem do właściciela. Interesowała mnie współpraca na dłuższy okres i taką zaoferowałem. Producent był zadowolony z mojej oferty i zaproponował mi swoje najlepsze rolety rzymskie. Posiadał jeszcze żaluzje i plisy, więc przy okazji zamówiłem wszystko. Rolety rzymskie cieszyły się największym zainteresowaniem i to właśnie one sprzedały się w pierwszej kolejności. Był to produkt krajowy dobrej jakości, co miało ogromny wpływ na tak duże zainteresowanie.

Właściciel sklepu był zadowolony z jakości mojej pracy i nagrodził mnie dodatkową premię. Pozostali pracownicy również dostali jakieś pieniądze, ponieważ sprzedaż w ubiegłym miesiącu była na najwyższym od kilku miesięcy poziomie. To było bardzo zadowalające dla wszystkich.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom