Suszarki do rąk w hotelu

Niedługo będę otwierał swój pierwszy hotel. Skończyłem hotelarstwo i przez piętnaście lat pracowałem w różnych hotelach, na różnych stanowiskach, również kierowniczych i w końcu stwierdziłem, że chcę otworzyć własny hotel. Było to możliwe dzięki dość sporemu przypływowi gotówki, którą postanowiłem zainwestować i oto za dwa miesiące będę mógł otworzyć swój hotel. Marzę o tym, że nie będzie to jedyny tego typu obiekt należący do mnie, ale wiadomo, że czasami jest to kwestia szczęścia. 

Energooszczędne sprzęty w pokojach hotelowych 

energooszczędne suszarki do rąk kieszenioweBardzo długo się zastanawiałem w jakim stylu ma być mój hotel. Czy mają to być nowoczesne wnętrza, czy jednak powinienem postawić bardziej na przytulne, domowe wnętrza. W sumie w końcu doszedłem do wniosku, że jedno nie wyklucza drugiego. Postanowiłem stworzyć coś, gdzie dobrze będą się czuli zarówno pracownicy w delegacjach jak i rodziny z dziećmi. Największy problem miałem z suszarkami do rąk. Jest to w sumie nowoczesne rozwiązanie, ale jednak nikt w domu ich nie posiada. Zawsze w łazienkach domowych znajdują się ręczniki. W końcu podjąłem decyzję, że suszarki do rąk będą w toaletach wspólnych między innymi przy salach konferencyjnych, a w łazienkach w pokoju umieszczę ręczniki. Zakupiłem, więc energooszczędne suszarki do rąk kieszeniowe, które są bardzo higieniczne. Zależało mi, żeby były energooszczędne, ponieważ chcę być eko, a poza tym jednak prąd również kosztuje, a utrzymanie hotelu to są dość duże koszty. Większość urządzeń, które zamontowałem w hotelu jest energooszczędnych. Jeśli jest taka możliwość to myślę, że dobrze z niej korzystać. Zresztą w łazienkach wspólnych myślę, że suszarki kieszeniowe do rąk sprawdzą się lepiej niż ręczniki papierowe, po pierwsze że względu na koszty, a po drugie przez wzgląd na środowisko.

Niedawno otworzyłem hotel. Już teraz spotkałem się z bardzo dobrymi opiniami gości. Według nich wnętrza są nowoczesne, ale przytulne. Energooszczędne suszarki do rąk kieszeniowe we wspólnych łazienkach również dają radę. Widzę, że goście chętnie suszą nimi ręce. Od czasu do czasu pojawi się osoba, która narzeka na brak ręczników papierowych, ale wtedy przedstawiam swoje argumenty i zazwyczaj jest to koniec dyskusji. Nie da się ukryć, że na razie wszystko idzie jak po maśle.