Ubranka z dobrego materiału

Od zawsze miałam talent, jeżeli chodzi i kwestie krawiectwa, a także projektowania różnych rzeczy. Dlatego też od zawsze chodził mi po głowie pomysł, aby zacząć się zajmować tym zawodowo. Wiadomo jednak, jak to jest w życiu i zaczęłam pracę w zupełnie innym kierunku, jednak tamto zawsze miałam z tyłu głowy. Pewnego dnia pomyślałam sobie, że chyba czas najwyższy zacząć realizować ten pomysł. 

Kaszmir motywem przewodnim 

ubranka z kaszmiruZ racji, iż najlepiej wychodziły mi zawsze ubranka dziecięce, to na początku postanowiłam się na nich skupić. Jednak najważniejsze wyzwanie stało dopiero przede mną. Mianowicie musiałam wybrać się do kilku hurtowni i znaleźć naprawdę bardzo dobrej jakości materiały. Musiały być porządne, a przy tym ładne. Wybrałam kilka materiałów oraz kolorów i mogłam zacząć szyć. Znalazłam bardzo fajne miejsce w dobrej lokalizacji i wynajęłam je. Powstał tam mój sklep, gdzie mogłam jednocześnie szyć i sprzedawać. Bardzo szybko zdobyłam duże grono klientek, które były zachwycone moimi ubrankami i regularnie coś kupowały. Jedna z nich zasugerowała mi ciekawe rozwiązanie, a były to ubranka z kaszmiru. Zaczęłam się nad tym trochę zastanawiać, poczytałam trochę więcej o tym materiale i postanowiłam spróbować. Pojechałam do hurtowni, wybrałam parę kolorów i przystąpiłam do działania. Zaczęłam od kilku sweterków i szaliczków i czekałam na efekt. Kiedy pokazałam je klientkom i powiedziałam, że są wykonane z kaszmiru, to były nimi zachwycone. Od razu rozeszło się wszystko – i sweterki i szaliczki. Mało tego, dostałam mnóstwo zamówień i zleceń na różne modele i kroje sweterków, więc miałam pełne ręce roboty. Pomysł z ubrankami z kaszmiru okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że te rzeczy są delikatne, to jeszcze naprawdę piękne. Materiał prezentuje się wybornie. Coraz częściej klientki zadają mi pytania, czy będę szyć też coś dla dorosłych i powiem szczerze, że coraz bardziej się nad tym zastanawiam. 

Bardzo się cieszę, że odważyłam się i zdecydowałam się na otwarcie własnego sklepu z ubrankami. Teraz robię to, co naprawdę kocham i co sprawia mi ogromną satysfakcję i frajdę. Teraz będzie stało przede mną kolejne wyzwanie, bo chce zacząć szyć też ubrania dla dorosłych, a to oznacza dużo więcej pracy, jednak na samą myśl bardzo się cieszę !