Wynajęcie pokoju turystom z Warszawy

 

Byłem zatwardziałym kawalerem i nie zamierzałem się żenić. Ceniłem sobie niezależność i dobrze mi się żyło. Mieszkałem w Jaśle, gdzie miałem wielu znajomych, więc na brak towarzystwa nie mogłem narzekać. Miałem dość duży dom i często mnie odwiedzali znajomi.

Pokój wynajęty na całe wakacje

pokoje do wynajęcia JasłoAdam, mój najlepszy przyjaciel często dobrze mi doradzał i ceniłem wszystkie jego wskazówki. Kiedy wyznałem mu, że brakuje mi nieco pieniędzy, to od razu podsunął mi rozwiązanie. Wiele osób w okolicy sobie zarabiało w całkiem prosty sposób, ponieważ oferowali oni pokoje do wynajęcia – Jasło było chętnie odwiedzane przez turystów i interes się opłacał. Miałem duży dom i mogłem bez problemu wynająć jeden pokój. Uznałem, że to świetny pomysł. Wybrałem największy pokój w domu, który mieścił się na parterze przy samym wejściu. Urządziłem go ładnie i wystawiłem ogłoszenie z informacją, że dysponuję wolnym pokojem do wynajęcia na całe wakacje. Nawet nie wiedziałem, że tak szybko ktoś się zgłosi. Zadzwoniła do mnie kobieta, która chciała wynająć pokój na całe wakacje. Była to nauczycielka, która chciała odpocząć przez ten cały okres. Zapłaciła mi z góry za pokój i następnego dnia na moje konto wpłynęły pieniądze. Adam podsunął mi świetne rozwiązanie, które od razu przyniosło mi zyski. Zamierzałem ten pokój już na stałe wynajmować przez cały rok, bo na tym szło sporo zarobić i moje finanse się unormowały. Dużo w Jaśle było turystów i wiedziałem, że będę często wynajmował ten pokój.

Odzyskałem na stałe stabilność finansową, ponieważ zyskałem dodatkowe źródło dochodu. Nawet mogłem sobie pozwolić na kupno samochodu, który był mi potrzebny, żeby dojeżdżać do pracy. Status mojego życia znacznie się poprawił i byłem od razu o wiele weselszym człowiekiem.