Wypełnianie ust kwasem

Na zabieg powiększenia ust decydują się najczęściej kobiety, które mają bardzo małe usta, i kobiety, którym małe usta przeszkadzają albo i są od nich największym kompleksem. Mówiąc o wypełnianiu ust, najczęściej nachodzą nas myśli o karykaturalnych ustach, to niestety wszystko wina gwiazd, które przesadziły z wypełnianiem i nie widzą już śmieszności tego efektu. 

Jak naturalne poprawić urodę? 

Powiększanie ust RzeszówUsta ładnie jest poprawić w tedy, kiedy są one nieregularne, czy przykładowo, dolna warga jest mniejsza od górnej bądź odwrotnie. Efekt powiększania ust będzie przerysowany tylko w tedy, kiedy to pacjentka wybierze zbyt dużą ilość preparatu wypełniającego. Jednak wypełniając usta delikatnie, chcąc sprawić aby były po prostu bardziej widoczne nie musimy się martwić o efekt tragiczny, gdyż wszystko na pewno będzie tak jakbyśmy chciały. Powiększanie ust daje nawet efekt odmłodzenia, gdyż sprawia,ze zmarszczki wokół ust stają się znacznie mniejsze i nie ma brzydkiego efektu tzw małpiej zmarszczki. Efekt po wstrzyknięciu ust utrzymuje się konkretnie od 6 do 12 miesięcy, wszystko zależy jakiego wypełniacza użył nasz lekarz czy kosmetyczka, oraz jaką ilość preparatu powiększającego użyto. Warto wiedzieć, iż zabieg powiększanie ust Rzeszów trwa od 30 minut do 40 minut, najpierw jednak smaruje się skórę maścią znieczulającą, zabieg w tedy jest bezbolesny, jedyne co pacjentka może poczuć to efekt rozpierania w ustach pod wpływem wstrzykiwania produktu. Usta zazwyczaj są wypełniane kwasem hialuronowym, jest to najbardziej uniwersalny produkt oraz nie uczula nawet największych alergików. Kwas hialuronowy występuje również naturalnie w ciele człowieka, tylko z upływem lat, niestety zanika, sprawiając, że skóra robi się wiotka, nie jest napięta i pojawiają się zmarszczki, a to dla kobiety jest największym ciosem. jedynym efektem ubocznym po wypełnieniu kwasem hialuronowym może być delikatna opuchlizna ust oraz okolic ostrzykiwanych, to jednak nie powinno niepokoić gdyż to całkiem normalna reakcja. 

Wypełnianie ust, to najczęściej wykonywany zabieg u młodych kobiet, zaś u starszych, kwasem hialuronowym z powodzeniem wypełnia się zmarszczki mimiczne, dłonie. Okulistyka również zaskarbiła sobie kwas hialuronowy.  Efekty utrzymują się dość długo, w zależności od ilości wstrzykniętego produktu.