Wyprzedaż toreb damskich

Swój sklep przeniosłam pod koniec jesieni w inne miejsce. Powstała w centrum miasta nowa galeria handlowa, gdzie jeszcze były wolne lokale do wynajęcia. Większość ludzi właśnie tam zaczęło robić zakupy i wiedziałam, że dzięki temu będę miała wyższe obroty w sklepie. Czynsz za lokal nie był drogi i mogłam sobie na takie wydatki w miesiącu spokojnie pozwolić. To była dobra decyzja.

Niskie ceny toreb damskich na zakupy 

torba damska na zakupyHandlowałam torebkami damskimi ze skóry, w które zaopatrywałam się u polskiego producenta. Torby były modne, więc wszyscy moi klienci je kupowali. Ja sama nosiłam torebkę od tego producenta i miałam ją już kilka lat a nadal wyglądała jak nowa. Podczas składania kolejnego zamówienia u tego producenta, zaoferował mi on torby na zakupy dla kobiet. Właściwie, to wiedziałam, że taka torba damska na zakupy była niezbędna dla każdej z pań i zdecydowałam się je zamówić. Torby były wykonane z materiału najwyższej jakości. Były one solidnie szyte i trwałe. Dodatkowo producent dawał gwarancję na te torby, co mnie jeszcze bardziej przekonało do ich zakupu. Wzięłam sto toreb różnego typu i wielkości. W sklepie wystawiłam je od razu na wystawie, ponieważ planowałam zmienić ekspozycję. Torby dobrze się sprzedawały już od pierwszego dnia i cieszyło mnie takie zainteresowanie ze strony klientów. Kiedy w galerii handlowej ruszyły wyprzedaże, to i ja musiałam je zorganizować w swoim sklepie. Wiedziałam, że w takim okresie najwięcej ludzi dokonywało zakupów a ja zamierzałam zwiększyć obroty. Na sprzedaży toreb damskich i tak dużo zarabiałam, więc mogłam swobodnie pozwolić sobie na obniżenie ich cen. Dzięki wyprzedaży udało mi się sprzedać wszystkie torby, które zamówiłam u producenta. Mogłam dzięki temu zamówić kolejne a wiedziałam, że producent wprowadził jakąś nowość, którą obowiązkowo musiałam mieć dostępną w ofercie swojego sklepu.

Szybko zyskałam sobie zaufanie klientów, którzy przychodzili na zakupy do galerii handlowej. Z czasem poza torbami sprzedawać jeszcze zaczęłam paski damskie, męskie oraz portfele. Ludzie co jakiś czas pytali o te produkty i dało mi to do zrozumienia, że przyszedł czas na powiększenie asortymentu. Naturalnie zamówienia składałam u tego samego producenta, który miał doskonałej jakości towar.