Wytrzymałe rowery dla chłopca

 

Mój brat był niesamowity. Cały czas spędzał czas z moimi synami, bawił się z nimi i kupował różne drobiazgi. Sam nie miał dzieci, więc może dlatego tak rozpieszczał naszych bliźniaków. Został chrzestnym syna starszego o dwie minuty, a jego żona chrzestną młodszego bliźniaka. Oboje bardzo cieszyli się z pełnienia tak ważnej funkcji.

Zakup rowerów dla chłopców

rowery na komunię dla chłopcaJak na mojego brata przystało, już kilka lat przed komunią zaczął rozprawiać nad prezentem. Mówiłam mu, że nie jest to istotne, ważne, żeby w tak ważnym dniu był z nami. Jednak nie dało mu się przemówić do rozsądku. Uznał, że rowery na komunię dla chłopca to prezent idealny, zwłaszcza w tych czasach, gdzie większość dzieci preferuje siedzący tryb życia. Brat prawie cały czas był w ruchu i zabierał naszych synów na piesze wycieczki, wspinaczki, czy też jazdę na rowerze. Jednak w naszym letnim domku mieliśmy tylko stare rowery, które nie spełniały dobrze swoich funkcji. Brat znalazł w jednym z lepszych sklepów super rowery z różnymi funkcjami. Niektóre z nich nadawały się do ciężkich terenów, na przykład w góry. Posiadały najlepszej jakości przerzutki, z możliwością dopasowania do aktualnych warunków pogodowych. Mnie najbardziej interesowała kwestia bezpieczeństwa. Rowery wyposażone były w bardzo dobre hamulce, przednie i tylne, które potrafiły natychmiast zatrzymać rower. Poza tym miały regulowane siodełka i kierownicę, ponieważ dzieci w tym wieku rosną jak na drożdżach i już nawet po dwóch miesiącach obecna wysokość może już nie być dla nich odpowiednia. Bardzo podobał mi się sklep, w którym brat zamawiał rowery, ponieważ profesjonalizm stawiano w nim na pierwszym miejscu. Potrafili wszystko dokładnie wytłumaczyć nawet takim laikom jak ja. Poza tym, wybór rowerów był niesamowity. Sama postanowiłam wybrać sobie jakiś model po komunii.

W ten sposób cała rodzina pokochała jazdę na rowerze. Zaczęliśmy spędzać jeszcze więcej czasu razem. Ustaliliśmy, że niedziela zawsze będzie dniem w którym będziemy jeździć na wspólne przejażdżki. Uważałam, że dzięki mojemu bratu mamy teraz wspaniałą rozrywkę. Dodatkowym plusem wynikającym z tej sytuacji był fakt, że dzięki dynamicznej jeździe, udało mi się zgubić kilka kilogramów, które od dłuższego czasu przeszkadzały mi w mojej sylwetce.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dla sportu