Zabawki z serii Little Live Pets

Wszystkie dzieci lubią zwierzęta, szczególnie psy i koty. Jednak posiadanie ich jest związane z wieloma obowiązkami, na które nie każdy rodzić się zgadza. Na szczęście są zabawki, które świetnie imitują prawdziwe zwierzęta domowe.

Interaktywne zwierzątka domowe

little live petsChyba każdy kto ma dziecko, przerabiał już z nim temat kupna kotka, lub psa. Nic dziwnego, bo to wyjątkowo przyjazne zwierzęta, ale wymagają stałej opieki i pielęgnacji. Małe dzieci nie mogą się tym zajmować, więc obowiązki te spoczywają na rodzicach. Jeżeli z różnych powodów nie chcemy, lub nie możemy dziecku kupić upragnionego żywego zwierzątka, to świetnym rozwiązaniem będzie Little Live Pets. Są to interaktywne zabawki w kształcie kotka, lub pieska, którymi nasze dziecko może się opiekować. Zabawki są zasilane na kilka małych baterii, które wystarczają na wiele tygodni. Zwierzątko wyglądem do złudzenia przypomina prawdziwego osobnika, wydaję identyczne dźwięki i potrafi się poruszać. Interaktywne zabawki mają wbudowane czujniki ruchy i dotyku, przez co odpowiednio reagują. Kiedy dziecko głaszcze kota, to on mruczy, a kiedy jest głodny to miauczy. Może się poruszać, machać ogonem, a nawet mrużyć powieki. Kot zachowuje się identycznie jak prawdziwe zwierze, więc dziecko poniekąd uczy się zachowań tego gatunku zwierzęcia. Podarowanie dziecku zabawki Little Live Pets może być też przygotowaniem go do opieki nad prawdziwym zwierzątkiem, ponieważ zabawka świetnie go imituje. W zestawie z zabawką są dołączone akcesoria do jedzenia i czesania.

Każdy kot, czy pies, lubi być głaskany, a to samo się ma miejsce w przypadku interaktywnej zabawki. Dzieci je uwielbiają i chyba każde by chciało mieć takie pluszowe zwierzątko w domu. Jego cena to około sto – sto pięćdziesiąt złotych.