Zlecenie nagrania filmu promującego nowy produkt

 

Wprowadzenie nowego produktu na rynek nie było sprawą prostą. Konieczne było sprawienie, żeby klient się tym zainteresował i chętnie po dany produkt sięgał. Byłem jednym z najlepszych pracowników w firmie i dlatego to właśnie ja miałem zająć się tą promocją. Zadanie nie było łatwe.

Film promujący nowy produkt znanej marki

filmy promocyjneMarka, dla której pracowałem była znana na rynku, ale też posiadała ogromną konkurencję, przez którą trzeba było się przebić. Zwykły bilbord czy plakat nie wystarczały. Wiedziałem, że nowy produkt należy wypromować odpowiednio, ażeby były tego efekty. Dlatego postawiłem na film promocyjny, który miał być umieszczony na stronie internetowej firmy oraz wszelkich portalach społecznościowych. Tam właśnie było najwięcej potencjalnych klientów. Mój pomysł przypadł szefowi do gustu i kazał znaleźć mi firmę, która wykonywała profesjonalne filmy promocyjne a cena nie grała roli. W firmie do tej pory nie promowano produktów w taki sposób i nie miałem namiarów na żadną z firm. Samodzielnie więc zacząłem przeglądać oferty i natrafiłem na firmę, która specjalizowała się w tworzeniu filmów promocyjnych. Zobaczyłem kilka filmów ich autorstwa i zrobiły one na mnie ogromne wrażenie. Wiedziałem, że warto było podjąć współpracę. Wszelkie rozmowy prowadził już sam szef. Kiedy pojawił się już gotowy film promujący nowy produkt, to go obejrzałem. Był tak doskonały, że sam miałem ochotę wybrać się od razu na zakupy. Wiedziałem, że dzięki takiej promocji firma odniesie sukces.

Nowy produkt został doceniony przez konsumentów i szybko wprowadzony na rynek. Firma odniosła ogromny sukces a konkurencja nie była w stanie tego przebić. Dla mnie to również był ogromny sukces, bo przecież to właśnie ja wpadłem na tak genialny pomysł.

Przekonaj się o możliwościach firmy: https://m8house.com/